HyperX Pulsefire Surge – gaming zawsze jest na topie

Reklama

Pulsefire Surge posiada sensor Pixart 3389 o rozdzielczości do 16000 DPI. Wytrzymałość lewego i prawego przycisku oceniane są na 50 milionów kliknięć, ponieważ posiadają przełączniki Omron. Mysz wyposażona jest także w podświetlenie RGB 360 stopni, które użytkownicy mogą personalizować przy wykorzystaniu oprogramowania HyperX NGenuity™. Mysz gamingowa HyperX Pulsefire Surge została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot 2018 za jakość wykonania.

„Przez cały proces projektowania Pulsefire Surge, konsultowaliśmy się z profesjonalnymi drużynami esportowymi oraz entuzjastami gamingu w zakresie formy, kształtu oraz funkcjonalności”, mówi Julien Millet, Business Manager HyperX w regionie EMEA. „Naszym celem było uzupełnienie linii peryferiów gamingowych HyperX o mysz o wysokiej jakości, która oferowałaby wysokie parametry oraz możliwość personalizacji zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących graczy. Mysz Pulsefire Surge spełnia nasze standardy doskonałości”.

 

Pulsefire Surge oferuje do pięciu zaprogramowanych, w pełni personalizowanych, ustawień DPI, wspierających rozdzielczości do 16000 DPI, aby umożliwić graczom dostosowanie urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb. Wbudowana pamięć1 pozwala na ustawienie efektów oświetlenia oraz kolorystyki i ich zapis na trzech profilach, które można zmieniać w trakcie grania. Ustawienia oświetlenia LED pozwalają graczom wybrać i ustawić kolorystykę RGB na 360-stopniowym okręgu oraz na logo HyperX przy wykorzystaniu oprogramowania NGenuity. Dodatkowo, to zaawansowane narzędzie pozwala sprecyzować ustawienia sensora według preferencji każdego użytkownika, a także utworzyć makra.

Zaprojektowana, aby zapewnić komfort podczas gamignowych sesji, Pulsefire Surge wykorzystuje elastyczny kabel w oplocie, który pozwoli na gładsze poruszanie gryzoniem, a także zwiększy żywotność urządzenia. Mysz została zaprojektowana symetrycznie oraz wyposażona w duże ślizgacze dla wygodniejszego poruszania po powierzchniach.

Specyfikacje myszy gamingowej HyperX Pulsefire Surge RGB

Mysz

Ergonomia: Symetryczna
Sensor: Pixart PMW3389
Rozdzielczość: Do 16,000 DPI
Zaprogramowane ustawienia DPI: 800 / 1600 / 3200 DPI
Szybkość: 450ips
Akceleracja: 50G
Przyciski: 6
Przełączniki w lewym / prawym przycisku: Omron
Wytrzymałość lewego / prawego przycisku: 50 milionów kliknięć
Oświetlenie: RGB (16,777,216 kolorów)
Pamięć wbudowana: 3 profile
Typ połączenia: USB 2.0
Szybkość raportowania: 1000Hz
Format danych USB: 16 bitów/oś
Dynamiczny współczynnik tarcia: 0.13µ2
Statyczny współczynnik tarcia: 0.20µ2
Typ kabla: W oplocie

Waga (bez kabla): 100g
Waga (z kablem): 130g

Wymiary:

Długość: 120.24mm
Wysokość: 40.70mm
Szerokość: 62.85mm
Długość kabla: 1.8m

Mysz gamingowa Pulsefire Surge RGB jest już dostępna u autoryzowanych sprzedawców w cenie 299 PLN i posiada dwuletnią gwarancję.

Źródło: HyperX

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "HyperX Pulsefire Surge – gaming zawsze jest na topie"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.