Immerse GH60, VIGOR GK70 i Clutch GM60 – recenzja zbiorowa produktów MSI

Reklama

 

Opis produktów.

MSI Immerse GH60 to słuchawki gamingowe, które posiadają 50-milimetrowe głośniki z certyfikacją Hi-Res, samoregulujący się pałąk i wytrzymałą budowę ze stali nierdzewnej.

 

Na obudowie znalazło się logo producenta, a także regulowany mechanizm, który pozwala dostosować produkt do naszej głowy.

Na kablu firma umieściła panel zdalnego sterowania za pomocą, którego możemy wyciszyć mikrofon oraz wyregulować poziom głośności.

Zestaw został wyposażony również w 3,5mm wtyczkę audio jack, dzięki której słuchawki mogą pracować nie tylko z PC, ale także z urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier.

Warto dodać, że zamontowany na pałąku słuchawek przegub ułatwia ich przechowywanie lub przenoszenie, pozwalając użytkownikowi złożyć je w taki sposób, aby zajmowały mniej miejsca.

W zestawie dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria, które pozwolą graczowi w pełni dostosować słuchawki Immerse GH60 Gaming do własnych potrzeb. Zestaw zawiera m.in. skórzaną i materiałową wersję nauszników, rozgałęźnik dla wtyków 3,5 mm jack oraz wygodny w użyciu pokrowiec do przenoszenia urządzenia.

 

MSI Vigor GK70 TKL jest kolejnym produktem, który trafił do nas w paczce. Ten model przedstawia klawiaturę mechaniczną, która nie posiada bloku numerycznego.

Keyboard został wyposażony w przełączniki klawiaturowe Cherry MX RGB Red, podświetlenie RGB LED, cztery metalowe klawisze oraz dwanaście gumowych klawiszy, które pomagają użytkownikowi w rozgrywkach.

Producent wprowadził do niej również blokadę klawisza Windows oraz wprowadził system N-Key Rollover.

Kabel USB został wyposażony w pozłacaną wtyczkę, a do całego zestawu dołączono oprogramowanie  Gaming Center, za pomocą którego ustawimy najwygodniejszą dla nas konfigurację.

Klawiaturę do gier Vigor GK70, zbudowano na bazie mocnej aluminiowej płyty, która przez lata będzie zapewne służyć podczas intensywnego grania. Klawiatura oferuje również ergonomiczne podparcie dla dłoni, która zwiększa komfort podczas pisania i grania oraz dynamiczne efekty świetlne RGB i obsługę makr.

Na koniec dodamy, że Vigor GK70 TKL posiada wbudowe 87 klawiszy, waży 750 g i posiada 35,5 cm długości, 13,6 cm szerokości 4,5 cm wysokości.

Ostatnim produktem jest mysz dla graczy MSI Clutch GM60. Myszka jest bardzo kompatybilna i pozwala dostosować wygląd i kształt do wielkości naszych dłoni, dzięki zastosowaniu dołączonych bocznych uchwytów i górnej pokrywy, które przyczepiane są za pomocą magnesu.

Gryzoń został wyposażony w sensor optyczny Avago PMW3330, który pozwala na ustawienie wartości od 1 do 10 800 DPI i czułość do 3000 Hz. W tym modelu znajdziemy także system podświetlenia RGB Mystic Light, 8 przycisków i 2-metrowy kabel USB.

Myszka waży około 115 g., posiada 12.5 cm długości, 6.6 cm szerokości i 3,9 cm wysokości.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Immerse GH60, VIGOR GK70 i Clutch GM60 – recenzja zbiorowa produktów MSI"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.