Immerse GH60, VIGOR GK70 i Clutch GM60 – recenzja zbiorowa produktów MSI

Reklama

 

W użytkowaniu.

Skoro to artykuł zbiorczy to skupimy się na całokształcie, a nie na drobnych szczegółach. Słuchawki w połączeniu z myszą i klawiaturą dobrze radzą sobie z grami wideo.

W czasie rozgrywki, słuchawki oddają czysty dźwięk i pomagają w odnalezieniu wroga poprzez wbudowany system Virtual 7.1. Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj system wibracyjny, który informuje nas o pewnych zagrożeniach skierowanych w naszą osobę, ale i nie tylko… Warto dodać też zalety tego modelu. Słuchawki posiadają dobry system zawieszenia, dzięki któremu ciężar produktu jest równomiernie rozłożony na naszej głowie. Istotnym dodatkiem do nich jest także pilot zdalnego sterowania, który pomaga w ekspresowym tempie podgłosić dźwięk lub wyciszyć mikrofon. Kolejnym plusem Immerse GH60 jest kompatybilność. 

Model GH60 nie tylko sprawdza się w grach wideo, ale jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią oglądać filmy i nie są urodzonymi audiofilami.

Następnym urządzeniem jest klawiatura mechaniczna bez bloku numerycznego MSI Vigor GK70 TKL, która posiada “naszym zdaniem” najlepsze przełączniki mechaniczne, czyli Cherry MX RED. Dzięki tym przełącznikom, pisanie oraz klikanie staje się bardzo przyjemne, a domownicy nie narzekają na hałas. Klawiatura dobrze radzi sobie z szybkimi ruchami, a także posiada zabezpieczenia, które pozwalają na wciśnięcie jednocześnie do kilku klawiszy i daje możliwość zablokowania znaczku Windows, który od czasu, do czasu zepsuł nam rundę przez wyjście z trybu pełnoekranowego. Co jeszcze?

GK70 TKL posiada podświetlaną klawiaturę i możliwość przypisania makr, więc rozgrywka w dzień, czy w nocy nie będzie dla nas w pewnym stopniu… obciążeniem! Keyboard trzyma się bardzo dobrze podłoża, a dodatkowe klawisze pomagają w metamorfozie z wersji standardowej, na wersję prawdziwie gamingową.

No i czas na ostatni model, czyli gryzonia. MSI Clutch GM60 to bardzo uniwersalna myszka dla graczy, która posiada elementy przyczepiane na magnes. Niestety te urządzenie wskazujące jest dosyć dużych rozmiarów i osoby z mniejszymi dłońmi mogą mieć problem z jej poskromieniem. Przyciski dobrze reagują na kliknięcia, a sensor jest bardzo czuły. Ten model posiada 8 wbudowanych przycisków, więc sprawdza się nie tylko w grach FPS, ale także w grach RTS / RPG. Maksymalny zakres czułości myszy to 10800 DPI, więc zdecydowanie jest wystarczający, ale szybkość próbkowania dochodząca do 3000 Hz to już coś! Po zastosowaniu tej wartości, myszka dosłownie porusza się niczym myśliwiec w przestworzach. Podczas użytkowania nie mieliśmy problemów z jakimikolwiek przycinkami i innymi, nieprzyjemnymi akcjami. Wszystko funkcjonowało, jak należało.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Immerse GH60, VIGOR GK70 i Clutch GM60 – recenzja zbiorowa produktów MSI"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.