Kingston HyperX Predator DDR4 dla chipsetu Intel X99

Reklama

Pamięci HyperX Predator DDR4 zostały zaprojektowane z myślą o nowym chipsecie intela – Intel X99 i procesorach z rodziny Haswell-E. Częstotliwości od 2133MHz do 3000MHz i wartości opóźnień (CAS Latency) od CL12 do CL15 czynią z nowych Predatorów jedne z najszybszych modułów dostępnych na rynku. Kości HyperX Predator DDR4 będą dostępne w zestawach złożonych z 4 modułów o łącznej pojemności 16GB, zasilanych napięciem 1,2V.

HyperX_Predator_DIMM_4_B_lr

“Z przyjemnością prezentujemy nasze nowe kości pamięci HyperX Predator DDR4, stworzone z myślą o użytkownikach, którzy oczekują od swoich komputerów bezkompromisowej wydajności” – mówi Edward Baily, business manager w HyperX. “Gracze, jedni z najbardziej wymagających użytkowników, mogą też skorzystać z szeregu urządzeń dostępnych w portfolio HyperX. Od świetnych słuchawek HyperX Cloud, po doskonałą podkładkę pod mysz HyperX Skyn. Marka HyperX nie tylko intensywnie wspiera rozwój globalnego e-sportu, ale oferuje także jedne z najlepszych akcesoriów dla graczy” . 

specyfikacja HyperX_Predator_DIMM_4_B_lr

Podczas PAX Prime, obok nowych kości pamięci DDR4, zespół HyperX zaprezentował także nową wersję kolorystyczną słuchawek HyperX Cloud – White Edition, podkładkę pod mysz HyperX Skyn, pamięć HyperX FURY USB i moduły RAM z serii Savage.

Źródło: Kingstonмтс кредитная карта заявка topodпродвижениеоптимизация сайта для поисковиковбаза паролей вконтакте 2014скачать программу для взлома одноклассников на планшетcasino gratis cleopatra ii

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Kingston HyperX Predator DDR4 dla chipsetu Intel X99"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.