Konami przekonało do siebie kolejny klub piłkarski, a konkretniej to AS Monaco

Reklama

Ośmiokrotny mistrz Francji jest kolejnym klubem partnerskim serii Pro Evolution Soccer. Nadchodzący PES 2019 dostanie wersję z okładką dedykowaną AS Monaco, na której pojawią się gwiazdy zespołu.

AS Monaco powstało w 1924 roku. Klub ma na koncie osiem tytułów mistrza francuskiej ekstraklasy i sześć pucharów Francji. Konami będzie współpracować bezpośrednio z klubem by zapewnić jak najwierniejsze odwzorowanie piłkarzy AS Monaco w PES 2019. Każdy wirtualny zawodnik będzie poruszał się i grał zgodnie ze stylem realnego odpowiednika, stroje klubu będą oddane w najdrobniejszych detalach, a do gry trafi również (w formie bezpłatnego DLC po premierze) charakterystyczny Stadion Ludwika II.

Dodatkowo lokalnym ambasadorem Pro Evolution Soccer zostanie kapitan AS Monaco – Radamel Falcao. Innymi partnerami premium PES-a są FC Barcelona, Liverpool FC i Schalke 04.

PES 2019 dostępny będzie od 30 sierpnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W Polsce w zamówieniach przedpremierowych gra można w wybranych sklepach nabyć w edycji z okolicznościowym szalikiem.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Konami przekonało do siebie kolejny klub piłkarski, a konkretniej to AS Monaco"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.