Kruger&Matz FLOW 2 – nowy smartfon z Androidem na pokładzie

Reklama
Kruger&Matz FLOW 2, tak jak poprzedni model – FLOW, wyposażony został w czterordzeniowy procesor Qualcomm MSM8916 ARM Cortex A53, taktowany zegarem 1,4 GHz oraz wspierany 1GB pamięci RAM. Dzięki takiemu połączeniu urządzenie działa płynnie, zarówno podczas korzystania z różnego rodzaju aplikacji, jak w czasie przeglądania stron www. Dodatkowo telefon posiada standard łączności 4G LTE oraz 8GB pamięci użytkowej, która może być rozszerzona o kolejne 32GB za pomocą karty microSD.

KM0417_0

KM0417_4

KM0417_5

To, co odróżnia FLOW 2 od jego starszego brata, to parametry ekranu. Nowość w ofercie Kruger&Matz wyposażona została w duży, 5‑calowy ekran IPS o rozdzielczości 720×1280 px, dla większej ochrony pokryty odpornym szkłem Dragontrail. Inne zmiany, względem poprzedniego modelu, to ulepszona do 8Mpx kamera tylna, która gwarantuje bardzo dobrej jakości zdjęcia i nagrania oraz bateria o pojemności 2300mAh.

Cena smartfonu Kruger&Matz FLOW 2 wynosi 650 złotych.

Źródło: Kruger&Matz

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Kruger&Matz FLOW 2 – nowy smartfon z Androidem na pokładzie"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*