LEPA NEOllusion – test chłodzenia z podświetleniem RGB

Reklama

 

LEPA NEOllusion – opis chłodzenia.

LEPA NEOllusion to chłodzenie powietrzne, które zapakowano w ciemne opakowanie z kolorowymi napisami oraz obrazkami.

W środku, producent umieścił chłodzenie procesora, instrukcję obsługi oraz zestaw montażowy, w którym znalazły się kable, oporniki, backplate, podstawki, śrubki, pasta termoprzewodząca, zapinki mocujące oraz pilot.

Cooler otrzymał również 120-mm wentylator Dual Convex Blade PWM, który został już umocowany na radiatorze i pracuje w zakresie od 600 do 1800 obrotów na minutę. Poziom jego głośności podczas pracy oscyluje na poziomie od 17 do 33 dBA, a jego przepływ powietrza utrzymuje się na poziomie od 29,33 CFM (49,83 m3/h) do 46.9 CFM (128,12 m3/h). Wentylator może zostać podłączony za pomocą 4-pinowej wtyczki.

Radiator został pokryty warstwą The Super Nano Thermal Conductive, która ma uchronić go przed utlenianiem, jednocześnie wspomagając rozpraszanie ciepła.

Na radiatorze zamontowano również cztery rurki cieplne oraz podświetlenie RGB, którym możemy dowolnie sterować za pomocą bezprzewodowego pilota, który posiada szesnaście odcieni kolorów, przycisk on/off, regulator natężenia światła oraz cztery przyciski funkcyjne odpowiadające za efekty świetlne.

Pilot działa z udziałem małej, płaskiej i zarazem okrągłej baterii.

Chłodzenie procesora posiada następujące wymiary: 126 x 40 x 161,7 mm, a jego waga wynosi 645 gram.

Prezentacja wideo:

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "LEPA NEOllusion – test chłodzenia z podświetleniem RGB"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*