Logitech MK850 – zestaw składający się z klawiatury i myszy

Reklama

Firma Logitech zaprezentowała dziś zestaw składający się z bezprzewodowej klawiatury i myszy – Logitech MK850 Performance Wireless Keyboard and Mouse Combo. Zestaw współpracuje z oprogramowaniem Logitech DuoLink umożliwiającym personalizację ustawień oraz łatwe przełączanie się między urządzeniami.

W zestawie MK850 Logitech pierwszy raz zastosował rozwiązanie DuoLink dostępne w oprogramowaniu Logitech Options. Dzięki niemu MK850 zyskuje zupełnie nowy zestaw funkcji umożliwiających współpracę między klawiaturą i myszą. Za pomocą DuoLink można przyporządkować do poszczególnych przycisków myszy określone reakcje i gesty, które aktywują się po naciśnięciu klawisza Fn na klawiaturze. Oprogramowanie pozwala między innymi na przenoszenie się pomiędzy pulpitami oraz podgląd funkcji Task View czy Mission Control poprzez odpowiedni ruch myszą. Dodatkowo możliwe jest zaprogramowanie kółka przewijania, tak aby podczas słuchania muzyki jego naciśniecie włączało lub zatrzymywało utwór, a poruszanie na boki zmieniało piosenkę.

Zestaw został wyposażony w technologię Easy-Switch, która umożliwia przełączanie się pomiędzy trzema połączonymi z nim urządzeniami za jednym kliknięciem. Klawiatura MK850 posiada układ klawiszy dopasowany do różnych systemów operacyjnych. Dzięki temu praca na urządzeniach z systemami Windows, Mac, Chrome, Android czy iOS jest intuicyjna i komfortowa. Dodatkowo zestaw może łączyć się zarówno z komputerem, telefonem, jak i tabletem za pomocą nadajnika Logitech Unifying oraz w technologii Bluetooth.

Zestaw Logitech MK850 Performance Wireless Keyboard and Mouse Combo jest od dziś dostępny w sprzedaży na stronie Logitecha w sugerowanej cenie detalicznej 519 zł. 

Źródło: Logitech

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Logitech MK850 – zestaw składający się z klawiatury i myszy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.