Luis Suarez wyląduje na europejskiej okładce PES’a

Reklama

Wydawnictwo Techland i Konami ogłaszają, że gwiazdą okładki europejskich wersji Pro Evolution Soccer 2018 został napastnik FC Barcelony Luis Suarez.

“Jestem wielki fanem PES-a, więc pojawienie się na tegorocznej okładce jest dla mnie wielkim wyróżnieniem” – mówi snajper z Urugwaju. “Z roku na rok seria PES staje się coraz lepsza, a ilość pracy, jaką deweloper włożył w najnowszą odsłonę, to potwierdza. Trudno uwierzyć jak blisko realizmu jest tegoroczna odsłona”.

“To najbardziej kompletny napastnik świata. Włożyliśmy wiele wysiłku w to, by w PES 2018 jak najwierniej odwzorować jego umiejętności, piłkarski kunszt i sposób poruszania się po boisku. Ponadto podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii udostępnimy nową wersję gry, którą będą mogli przetestować gracze” – podsumowuje Jonas Lygaard, Senior Director Brand & Business Development w Konami.

W zamówieniach przedpremierowych PES 2018 dostępny będzie w Edycji Premium (okładka z Luisem Suarezem) i Legendary Edition (okładka z gwiazdami Barcelony). Nabywcy tej drugiej otrzymają limitowany steelbook, PES-owy pendrive oraz szereg cyfrowych dodatków do trybu myClub m.in.: dostęp do agenta Usaina Bolta, agenta PES Legend, 100 monet czy ekskluzywne karty z kolekcji firmy Topps, z którą Konami podpisało partnerską umowę.

PES 2018 dostępny będzie od 14 września. Gra ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Ona, Xbox 360 oraz PC.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Luis Suarez wyląduje na europejskiej okładce PES’a"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*