Maxell Ultimate Fitness – słuchawki dla lepszego komfortu

Reklama

Moda na bieganie zagościła w Polsce na stałe. Choć fani tego sportu dzielą się na zwolenników biegów plenerowych i fanów elektrycznych bieżni, to wszyscy są zgodni co do jednego: wysiłek staje się o wiele przyjemniejszy przy dźwiękach ulubionej muzyki. 

 

Słuchawki Maxell Ultimate Fitness wyposażone są w płaski, nieplączący się  kabel i douszne końcówki w czterech rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość spięcia ich z okularami, dzięki umieszczonym na każdej ze słuchawek specjalnym uchwytom. Ultimate Fitness zaopatrzono także w Bluetooth 4.1, które umożliwia połączenie słuchawek z telefonem. Przychodzące połączenia można odbierać jednym kliknięciem, za pomocą przycisku służącego też do rozpoczynania lub wstrzymywania odtwarzania muzyki.

W przypadku urządzeń bezprzewodowych niezwykle ważny jest czas pracy baterii. Słuchawki od Maxella po pełnym naładowaniu mogą działać aż 4,5 godziny, co oznacza, że można przebiec w nich cały maraton, słuchając muzyki bez przerwy. Ultimate Fitness ładuje się przez dołączony do zestawu kabel i port micro USB, a czas pełnego ładowania to ok. 90 minut.

Specyfikacja techniczna:

  • Impedancja:  32Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
  • Czułość: 93 dB
  • Przetworniki: 10 mm
  • Zasilanie: USB 5V DC INPUT
  • Łączność: Bluetooth V4.1

Wodoodporność IPX4 sprawia, że urządzenie jest odporne m.in. na deszcz, co może być szczególnie przydatne dla zwolenników biegów plenerowych i tych, którzy nie rezygnują z aktywności na świeżym powietrzu nawet zimą. Możliwość indywidualnego doboru dousznej końcówki, spięcia z okularami i regulowana długość kabla sprawiają, że Ultimate Fitness stabilnie osadzają się w uchu i nie zmieniają swojego położenia nawet przy dynamicznym poruszaniu się. Słuchawki dostępne są w czarno – czerwonym kolorze i kosztują ok. 200 zł.

Źródło: Maxell

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Maxell Ultimate Fitness – słuchawki dla lepszego komfortu"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.