Mionix Alioth – nowa seria podkładek pod myszy

Reklama

Mionix Alioth to seria nowych, materiałowych podkładek dla graczy. Model Alioth ma być kolejnym krokiem Mionix, w kierunku nowej generacji produktów, które już wkrótce pojawią się również na polskim rynku.

Rodzina podkładek Alioth charakteryzować ma się przede wszystkim gładko obszytymi krawędziami. Gwarantować ma to nie tylko komfort dla graczy, ale także zabezpieczać przed strzępieniem jej brzegów. To w połączeniu z wodoodporną powierzchnią zapewnić ma znaczną wytrzymałość produktu. Podkładki wykonane są ze specjalnie tkanej mikrofibry, która, według zapewnień producenta, minimalizować ma utratę danych, a także gwarantować poprawę trakcji, zarówno dla myszek laserowych, jak i optycznych. Ich spód pokryty został gumą, dzięki czemu będą się one dobrze trzymały powierzchni.

Alioth Medium Alioth medium2 Alioth medium3 Alioth medium4

Podobnie jak inne podkładki szwedzkiego producenta, seria Alioth dostępna będzie w kilku rozmiarach, których nazewnictwo bazuje na uniwersalnych oznaczeniach. Oczekiwać możemy rozmiarów od M (medium,) optymalnego dla większości biurek, aż po ogromnego, pokrywającego niemal całe biurko rozmiaru XXL.

Wymiary i cena podkładek z serii Mionix Alioth

ProduktRozmiar (cm)Cena
ALIOTH Medium37 x 0.3 x 3214.99€
ALIOTH Large46 x 0.3 x 4019.99€
ALIOTH XL90 x 0.3 x 4039.99€
ALIOTH XXL120 x 0.3 x 5049.99€

Źródło: Mionix

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Mionix Alioth – nowa seria podkładek pod myszy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.