Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2017 – ostatni turniej!

Reklama

Już dzisiaj w Krakowie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2017. Turniej w piłkarską symulację Konami, której polskim dystrybutorem jest Wydawnictwo Techland, odbędzie się w ramach imprezy Cracow Game Days. Początek zmagań o 9:30 w sobotę 12 sierpnia.

W ostatnich tygodniach trwały eliminacje na finał MP w Krakowie. Podczas Cracow Game Days rywalizować będą najlepsi zawodnicy w Polsce, a po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną również Mistrzostwa Klanów. Jednym z faworytów turnieju indywidualnego będzie Dawid Paczuła – wicemistrz Polski 2015 i zdobywca 2. miejsca na WGW 2016. Kibice zobaczą też w akcji m.in. Dawida Zająca (Dawidsms, najlepszy zawodnik klasyfikacji turniejów offline w sezonie 2016/17), Kamila Paczułę (II miejsce w klasyfikacji turniejowej offline w sezonie 2015/16), Artura Worwąga (IV miejsce w Mistrzostwach Polski 2016) czy Łukasza Szóstkiewicza (Mistrz Polski 2006, reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata 2006).

Obsada zawodów gwarantuje wielkie emocje, a podział na grupy prezentuje turniejowa grafika. Na Mistrza Polski czeka ufundowany przez Techland zestaw PlayStation 4 Pro wraz z PlayStation VR. Uczestnicy dostaną również m.in. gry z Wydawnictwa Techland oraz sprzęt gamingowy marki Genesis.

Krakowski turniej zamyka rywalizację w PES 2017. Wkrótce po premierze PES 2018 (14 września) odbędzie się pierwszy turniej w nowej odsłonie gry. Firma Konami podpisała niedawno szereg umów na mocy których w tegorocznej odsłonie serii znajdą się takie kluby jak angielski Fulham, hiszpańska Valencia oraz zespoły z Ameryki Południowej takie jak Universidad de Chile i CSD Colo-Colo a także licencjonowane reprezentacje Argentyny, Brazylii i Chile.

Źródło: Techland, Konami

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2017 – ostatni turniej!"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.