MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 – recenzja wideorejestratora

Reklama

 

Zawartość zestawu, specyfikacja,wygląd.

Kamera samochodowa wraz z akcesoriami spakowana została w białe, tekturowe opakowanie na którym przeczytać można podstawowe informacje. Sam zestaw składa się z:

  1. Kamer;
  2. Przewodu USB;
  3. Instrukcji obsługi;
  4. Uchwytu mocującego;
  5. Ładowarki samochodowej.

Kamera na pierwszy rzut oka wygląda całkiem solidnie. Zamontowano tu 3-calowy ekran, który pozwala zarówno widzieć rzeczywisty obraz z kamer jak i przeglądać multimedia (zdjęcia, nagrania).

Na obu bokach znaleźć można sześć przycisków, które posłużą do obsługi urządzenia. Sam produkt wykonano z matowego, czarnego plastiku do którego nie można mieć żadnych uwag. W tylnej części zamontowano sporych wymiarów obiektyw obok którego widać mikrofon. W górnej części urządzenia jest druga kamera, której kąt nagrywania możemy regulować ręcznie.

Rejestrator jak już wspomniałem wyposażono w dwie kamery – przednią oraz tylną. Kamera główna, nagrywa pliki wideo w rozdzielczości FullHD z prędkością 30kl./s, zaś tylna w jakości HD. Kamera posiada szerokokątne obiektywy dzięki czemu nagrania są w trybie panoramicznym. Urządzenie posiada sensor, która ma za zadanie wykryć nagły ruch auta. Urządzenie wyposażono w baterię o pojemności 300mAhm.

Kamerę wyposażono w slot na kartę pamięci microSD (maksymalnie 64GB). Zauważyć można także slot do zewnętrznej antenty GPS oraz wtyczkę USB do ładowania/połączenia z komputerem.

W zestawie otrzymujemy także uchwyt, który za pomocą przyssawki mocujemy do szyby samochodu. Uchwyt jest dość solidny, podczas testu kamera trzymała się dość sztywno. Same mocowanie ma możliwość obracania co umożliwia ustawienie kamery pod dowolnym kątem.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 – recenzja wideorejestratora"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.