Moto E4 i Moto E4 Plus – prezentacja smartfonów

Reklama

W dniu dzisiejszym zaprezentowano smartfony od Lenovo/ Motoroli, czyli Moto E4 i Moto E4 Plus.

 

Moto E4 została wyposażona w jasny ekran HD o przekątnej 5 cali oraz metalową obudowę. Czterordzeniowy procesor i łączność 4G1 oferowane przez Moto E4 umożliwiają szybką aktualizację statusu w serwisach społecznościowych oraz transmisję wideo.

Smartfon posiada także aparat 8 MP z autofokusem i przedni aparat o rozdzielczości 5 MP oraz baterię o pojemności 2800 mAh.

Dla osób poszukujących jeszcze bardziej zaawansowanych funkcji, w tym większego ekranu i pojemniejszej baterii powstał model Moto E4 Plus. Urządzenie mobilne posiada wyświetlacz HD 5.5”, który otoczono metalową obudową. Bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia dłuższe działanie telefonu bez troski o rozładowany akumulator. A gdy przyda się zastrzyk energii, wystarczy skorzystać z szybkiej ładowarki o mocy 10 W.

Szybki dostęp do wszystkich funkcji telefonu to zasługa czytnika linii papilarnych. Tylny aparat o rozdzielczości 13 MP z autofokusem i przednia kamera 5 MP z lampą błyskową pozwolą uchwycić wszystko, co dzieje się dookoła w bardzo dobrej jakości.

Czterordzeniowy procesor i łączność 4G w smartfonie oferuje wydajność, jakiej potrzeba do przeglądania ulubionych stron internetowych, działania gier i o wiele więcej. Produkt posiada także czytnik linii papilarnych i zainstalowany system Android 7.1.

Smartfony Moto E4 i Moto E4 Plus będą dostępne w różnych kolorach od lipca 2017.

Źródło: Lenovo / Motorola

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Moto E4 i Moto E4 Plus – prezentacja smartfonów"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.