Moto X Style – smartfon a w zasadzie phablet z czystym androidem jest już dostępny w polskich sklepach

Reklama
Moto X Style wyposażono w 5.7-calowy panel o rozdzielczości QHD, czyli 1440 x 2560 pikseli, który rozciąga się od krawędzi do krawędzi, zajmując 76% przedniego panelu a gęstość rozmieszczenia pikseli wynosi 520 ppi. Ekran telefonu chroniony jest przed uszkodzeniem za pomocą bardzo odpornej na pęknięcie i zarysowania tafli szkła typu Corning Gorilla Glass 3.

Moto_X_Style_34_White_Back

Sercem Moto X Style jest chipset Qualcomm® Snapdragon™ 808 (MSM8992), wewnątrz którego pracuje sześciordzeniowy procesor (2x Cortex-A57 1,8 GHz i 4x Cortex-A53 A) oraz wydajny układ graficzny Adreno 418. Urządzenie wyposażono w 3 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozbudowy poprzez kartę microSD do 128 GB. Smartfon ma także wbudowane dwa szybkie modemy: LTE kategorii 6. (do 300 Mbps) oraz HSPA+ oraz dwuzakresową kartę Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, moduł Bluetooth 4.1 LE, NFC, a także odbiornik GPS/GLONASS.

MOTO X STYLE white

Moto X Style ma 21-megapikselowy aparat z bardzo szybkim systemem autofocus oraz lampą doświetlającą fotografowaną scenę złożoną z dwóch, różnokolorowych, bardzo silnych diod LED.

Moto X Style pracuje pod kontrolą czystej edycji najnowszego systemu operacyjnego Android 5.1.1 Lollipop z gwarancją aktualizacji. Firma Motorola wzbogaciła go o kilka przydatnych funkcji określanych jako Moto Ulepszenia. Należą do nich:

  • Moto Actions (Akcje) – umożliwia aktywowanie niektórych funkcji za pomocą gestów wykonywanych smartfonem, np. włączanie aparatu (dwukrotnie obracając telefon w dłoni) lub włączanie/wyłączanie latarki (poprzez potrząśnięcie telefonem).
  • Moto Display (Wyświetlacz) – dzięki tej funkcji telefon będzie wyświetlał na zablokowanym ekranie wybrane powiadomienia i wiadomości, a także w dyskretny sposób powiadamiał o ich nadejściu.
  • Moto Assist (Asysta) – funkcja sprawia, że Moto X Style nauczy się zachowań oraz nawyków użytkownika, a następnie samoczynnie rozróżni, czy jest on w samochodzie, w pracy, czy w domu i dostosuje ustawienia do jego potrzeb.
  • Moto Voice (Głos) – funkcja pozwala na sterowanie smartfonem za pomocą głosu.

Istotnym elementem jest także to, iż smartfon został zabezpieczony przed negatywnym wpływem wilgoci za pomocą specjalnej hydrofobowej powłoki wykonanej w nano technologii. Klienci w Polsce mogą od dziś kupić Moto X Style w kolorze białym, kilka dni później pojawi się także w kolorze czarnym. Cena urządzenia wyniesie ok. 2299 zł. Niebawem zawita również wersja z ekskluzywną bambusową obudową w cenie ok. 2399 zł.

Źródło: Motorola

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Moto X Style – smartfon a w zasadzie phablet z czystym androidem jest już dostępny w polskich sklepach"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*