MSI GE40 Dragon Eyes – nowy mobilny gamingowy laptop

Reklama

MSI wprowadzi do sprzedaży nowy model gamingowego laptopa – GE40 Dragon Eyes. Według producenta ma on być perfekcyjnym połączeniem mobilności i wydajności.

MSI GE40 Dragon Eyes będzie wyposażony w 14-calowy ekran w rodzielczości Full HD.  Notebook ma mieć  wagę niespełna 2 kg, która jak na sprzęt gamingowy wydaje się być horrendalnie niska. Całość napędzana będzie przez czterordzeniowy procesor Core i7  czwartej generacji. Współpracował on będzie z dedykowaną kartą graficzną NVIDIA GTX760M.

MSI nie pozbawiło swojego nowego urządzenia z autorskich technologii w tym Super RAIDMatrix Display i MSI Audio Boost. Pierwsza z nich przyspiesza operacje na plikach, dzięki współpracy 2 dysków SSD połączonych w macierz RAID 0. Producent zapewnia, że Super RAID pozwala na osiągnięcie transferu danych na poziomie 1000MB/s. Druga technologia pozwala na obsługę, aż dwóch zewnętrznych monitorów, co pozwala na stworzenie z GE40 pełnowymiarowej stacji roboczej. MSI Audio Boost to dobrze znana z poprzednich generacji laptopów technologia polepszająca ogólną jakość dźwięku.

gallery_8505_1244_199175

Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży, a jego cena waha się w okolicach 4 400zł.

źródło: msihttp://zavisimostinet43.ru/vzyat-kredit-na-pokupku-biznesa.phptopodinраскрутка сайтов в поисковых системахtopodinпоиск телефона по imei бесплатноузнать анонима на ask fmslots free gratis online

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "MSI GE40 Dragon Eyes – nowy mobilny gamingowy laptop"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.