MSI Z87 MPower: płyta główna z podstawką 1150 w uboższej wersji

Reklama
 

Premiera najnowszych procesorów Intela zbliża się wielkimi krokami. Do obsłużenia Intel Haswell potrzebna jest płyta z Socketem 1150. Producenci płyt głównych przygotowują się na nadejście nowych układów, codziennie pokazując nowe konstrukcje. Już teraz dostępna jest szeroka gama płyt i właściwie jedynym ograniczeniem jest budżet. W planach MSI znalazła się płyta MSI z87 MPower, która  jest tańszą odmianą płyty MSI Z87 MPower Max.

MSI Z87 MPower również bazuje na laminacie formatu ATX, dominującymi kolorami jest czarny i żółty. Nad podstawką procesora znalazła się 16-fazowa sekcja zasilania chłodzona radiatorem przypominającym literę „M”. Obok znaleźć można  cztery banki pamięci dla 2-kanałowych zestawów DDR3.

Karty rozszerzeń można montować w trzech złączach PCI-Express 3.0 x16, czterech PCI-Express 2.0 x1 i jednym Mini-PCIe/mSATA. Pod ostatnim złączem PCI-Express 3.0 x16 ulokowano przyciski do włączania/restartowania komputera, a także automatycznego overclockingu poszczególnych podzespołów.

Przy dolnej krawędzi laminatu znalazł się chipset Intel Z87 z płaskim czarno-żóltym radiatorem, osiem gniazd SATA 6 Gb/s i pionowe złącze USB 3.0. W płycie zintegrowano układ dźwiękowy Boost Audio oraz funkcje dla zaawansowanych overclockerów – punkty pomiarów napięć, przełącznik do zmiany BIOS’u i wyświetlacz diagnostyczny.

Na tylnym panelu udostępniono: sześć portów USB 3.0, dwa złącza HDMI i jedno Display Port, przycisk do przywracania domyślnych ustawień UEFI. Producent wyposażył płytę również w moduł z bezprzewodową kartą sieciową Wi-Fi 802.11b/g/n + Bluetooth 4.0.

Płyta główna MSI Z87 MPower powinna trafić do sprzedaży na początku czerwca, jej cena wyniesie około 229 euro, co w przeliczeniu daje niecałe 960 złotych.weedeo.ru оформить виртуальную кредитную карту онлайнраскруткапродвижения сайтараскруткакак стать хакером урок 2гости в контакте посмотретьvoglio giocare gratis al bingo

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "MSI Z87 MPower: płyta główna z podstawką 1150 w uboższej wersji"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*