myPhone Q-Smart Black Edition pojawi się na rynku w poniedziałek

Reklama
myPhone Q-Smart Black Edition posiada główny aparat o matrycy 5 Mpx z autofocusem i doświetlającą diodą LED oraz przedni aparat VGA. Smartfon posiada także chipset Spreadtrum SC7731C z czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM.

Nowy Q-Smart jest wyposażony w Litowo-jonowy akumulator 2000 mAh zapewniający do 6 godzin nieprzerwanych rozmów, albo aż do 7 dni działania w trybie czuwania. Model posiada 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o 32 GB za pomocą karty microSD (karta do nabycia oddzielnie). Wbudowany moduł 3G zapewnia dostęp do internetu i korzystanie z przeglądarki WWW, ulubionych aplikacji czy poczty e-mail.

Do ważnych funkcjonalności smartfona należą również: Dual SIM, GPS, Wi-Fi, Bluetooth i radio FM.

Q-Smart Black Edition pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services), zapewniającą bezpieczeństwo oprogramowania, które zostało sprawdzone przez Google.

Telefon został przebadany przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA, która sprawdziła go pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi, parametrów technicznych i wytrzymałości.

Smartfon myPhone Q-Smart Black Edition w czarnej wersji kolorystycznej (cena 299 zł) dostępny będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 23 października do 5 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: myPhone

Reklama
2 Komentarze o "myPhone Q-Smart Black Edition pojawi się na rynku w poniedziałek"

  1. Mam ten model, służy mi całkiem dobrze i jestem zadowolony.

  2. Wygląda całkiem fajnie

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.