Natec Jaguar – kolejna bezprzewodowa mysz biurowa

Reklama

Nowy produkt Nateca wyposażono w sensor optyczny umożliwiający ustawienie maksymalnej czułości na poziomie 2400 DPI. Warto przy tym wspomnieć o trybie rolki – po jego włączeniu scroll działa znacznie szybciej i to bez wyczuwalnego progu. Takie rozwiązanie ma znacznie ułatwiać przewijanie bardzo długich dokumentów na ekranie.

Bezprzewodowa mysz może okazać się wygodnym rozwiązaniem w biurze, gdzie ogrom kabli utrudnia utrzymanie porządku na biurku, albo podczas częstej zmiany stanowiska pracy. Natec Jaguar został wyposażony w nanoodbiornik USB 2.0, a dzięki technologii radiowej 2,4 GHz RF zasięg działania gryzonia wynosi do 10 m.


Przy bezprzewodowym gryzoniu ważna jest żywotność baterii. By zaoszczędzić na mocy, Jaguar przejdzie w stan hibernacji, gdy przez pewien okres nie jest używany. Jak deklaruje producent, baterie w gryzoniu Nateca powinny działać do trzech lat.

Dane techniczne:

  • Sensor: optyczny
  • Komunikacja: bezprzewodowa, nanoodbiornik USB 2.0
  • Zasięg: do 10 m
  • Technologia Blue Sense
  • Maksymalna czułość myszy: do 2400 DPI
  • Funkcja Auto-Speed
  • Żywotność baterii: do trzech lat

Mysz Natec Jaguar kosztuje około 99,99 zł.

Źródło: Natec

 

Reklama
1 Komentarz o "Natec Jaguar – kolejna bezprzewodowa mysz biurowa"

  1. Po paru miesiącach użytkowania stwierdzę jedno – szajs!

    Szkoda, że nie czytałem opinii w porównywarkach przed zakupem. W pierwszym modelu po 3 dniach scroll potrafił się wyhaczać z blokady i nie potrafił się zblokować ponownie, w efekcie kółko latało sobie jak chciało zooomując mi obraz w trakcie pracy (grafika)… wymieniłem na gwarancji – tu już lepiej, ale od niedawna strony internetowe zaczęły same się przewijać, gdy tylko kursor myszki znalazł się nad nią (nie, nie, wirusów nie ma w komputerze). Szkoda pieniędzy…

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.