Navitel Navigator w dwustu punktach Teletorium

Reklama

NAVITEL Poland podpisał umowę dystrybucyjną z siecią Teletorium, na mocy której do dwustu punktów handlowych tej sieci trafiły vouchery z kodami na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator.

02

– Systematycznie rozbudowujemy nasz kanał dystrybucji, pozyskując do współpracy czołowe sieci  sprzedażowe. Vouchery Navitel do swojej oferty wprowadziła także sieć Teletorium, której punkty
handlowo-usługowe rozlokowane są między innymi w centrach handlowych na terenie całego kraju. Taka lokalizacja sprawia, że klienci mogą przy okazji wizyty w galerii handlowej zaopatrzyć się w niezbędne dla swojego smartfona akcesoria – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Od sierpnia zielone wyspy handlowe sieci Teletorium oferują vouchery Navitela w promocyjnej cenie 49.99 zł. Produkty zostały wprowadzone do wszystkich dwustu punktów handlowo-usługowych sieci.

– Zawsze dbaliśmy o różnorodność oferty, dlatego cieszy nas włączenie do portfolio produktowego voucherów z kodami aktywującymi mapę Polski, zwłaszcza że trwa jeszcze sezon urlopowych wyjazdów. Klienci sieci Teletorium mogą w każdym z naszych punktów kompleksowo wyposażyć swojego smartfona, a teraz dzięki współpracy z marką NAVITEL, także korzystnie nabyć dożywotnio aktualizowaną, precyzyjną mapę kraju – ocenia Paweł Jankowski, Prezes spółki Teletorium.

PolandVoucher_01

Aplikacja Navitel Navigator działa w trybie offline, co sprawia, że użytkownik nie płaci za transfer danych podczas wytyczania trasy i korzystania z funkcjonalności programu. Raz zakupiony voucher daje pewność dożywotniej aktualizacji mapy Polski. Dodatkowym atutem nawigacji jest także głos Zbigniewa Urbańskiego, który precyzyjnie doprowadzi kierowców do celu.

Źródło: Navitel

Reklama
2 Komentarze o "Navitel Navigator w dwustu punktach Teletorium"

 1. Ściągnąłem sobie na Lg 2 mini i działa płynnie…
  – Mapa nawigacyjna Rzeczpospolitej Polskiej. 62 290 gmin, 6746 pokrycie HD (miasta), 224 214 POI. Za jedyne $1.99
  – 30 dni za $1.99
  – 365 dni za $8.99
  – Czas nieograniczony za $14.00
  Oczywiście ceny się różnią w zależności, jakie mapy chcemy wykupić…

  Osobiście nie kupuje, bo mi nie jest potrzebne, jednak jeśli ktoś korzystał, to zapraszam do dyskusji.. Zwłaszcza interesuje mnie tryb Offline… ponoć po ściągnięciu mapy nie potrzebuje internetu.:)

 2. Bardzo fajna opcja. Lubię Teletorium i teraz będę miał dodatkowy powód się tam wybrać 🙂

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.