NAVITEL otwiera Centrum Logistyczne w Pradze

Reklama
Firma NAVITEL Poland uruchamia Centrum Logistyczne w Czechach. Jego nadrzędnym celem będzie usprawnienie dystrybucji nawigacji, wideorejestratorów i  tabletów.

– Rozwijamy się coraz prężniej, w związku z czym postanowiliśmy otworzyć nasze Centrum Logistyczne także poza Polską. Wybierając tę lokalizację kierowaliśmy się głównie bliskością naszego biura centralnego w Pradze i szeroką siecią szlaków handlowych. Dzięki temu możemy szybko i łatwo dostarczyć urządzenia do naszych struktur w całej Europie. Bez zmian pozostają dystrybutorzy Navitel w Polsce, ale wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów z Europy, ułatwiamy dostęp do oferowanych produktów. Otwierając to Centrum stajemy się firmą europejską, co wpływa pozytywnie na postrzeganie marki i zwiększenie jej świadomości wśród klientów – mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Centrum Logistyczne w Czechach jest wyposażone w pełni najnowocześniejszy sprzęt magazynowy. Dzięki temu firma będzie mogła każdego dnia wysyłać kilka tysięcy przesyłek. Optymalnie zagospodarowana przestrzeń pozwoli na przechowywanie kilkuset tysięcy urządzeń.

Źródło: NAVITEL

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "NAVITEL otwiera Centrum Logistyczne w Pradze"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*