Nelro Data autoryzowanym dystrybutorem Netis Systems w Polsce

Reklama

Od stycznia 2016 roku firma Nelro Data, świadcząca kompleksowe usługi dla sektora B2B, została autoryzowanym dystrybutorem produktów Netis w Polsce. Na mocy podpisanej z Netis Systems umowy dystrybucyjnej portfolio firmy Nelro Data poszerzy się o produkty sieciowe marki Netis.

Poszukujemy nowych, dobrze rokujących marek do poszerzenia naszej oferty dystrybucyjnej. Badamy rynek, rozmawiamy z partnerami, chcemy zbudować dla nich jak najlepszą i marżową ofertę. Netis ze swoim portfolio sprawdzonych i cenionych rozwiązań doskonale wpisuję się w naszą długoterminową strategię rozwoju kanału dystrybucyjnego – powiedział Łukasz Pacholski, wiceprezes Nelro Data.

Trzonem oferty Netis w dystrybucji Nelro Daty będą flagowe produkty, takie jak: routery bezprzewodowe i przewodowe, switche niezarządzalne i zarządzalne, karty sieciowe USB i PCI/-E, access pointy oraz elementy monitoringu IP.

Źródło: NETIS

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Nelro Data autoryzowanym dystrybutorem Netis Systems w Polsce"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.