Nokia 3310 3G – nowa wersja

Reklama

Model Nokia 3310 3G dostępny jest w nowych, świeżych kolorach i z udoskonalonym interfejsem użytkownika. Dostępna od połowy października Nokia 3310 3G ma łączyć w sobie rozmowy i funkcje tekstowe aktualnego modelu z połączeniami 3G. Interfejs użytkownika w stylu retro został ulepszony, zapewniając większe możliwości konfiguracji, w tym zmianę kolorów ikon i ich pozycję, aby ulubione funkcje były zawsze pod ręką.

“Stworzenie przez nas na nowo Nokii 3310 było globalnym i kulturowym wydarzeniem. W świecie zdominowanym przez smartfony, mieszanka nostalgii i pięknego telefonu pobudziła wyobraźnię ludzi. Nasi fani na całym świecie prosili o wprowadzenie obsługi 3G do tego kultowego telefonu. Oni prosili, a my słuchaliśmy i dzisiaj przedstawiamy model Nokia 3310 3G” – powiedział Juho Sarvikas, Chief Product Officer w HMD Global.

Nokia 3310 3G jest dostępna w czterech wyróżniających się kolorach – niezmiennie popularnym żółtym i ciepłym czerwonym oraz w nowych, pięknych odcieniach błękitu i czarnego brązu, wszystkie z matowym wykończeniem i nowymi srebrnymi klawiaturami.

Nowa Nokia 3310 3G umożliwia do 6,5 godziny rozmów i posiada imponujący czas gotowości do 27 dni, dzięki któremu zawsze można być w kontakcie z wykorzystaniem transmisji danych 3G.

Nokia 3310 3G będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie października w sugerowanej cenie detalicznej 279 złotych.  

Źródło: Nokia

Reklama
1 Komentarz o "Nokia 3310 3G – nowa wersja"

  1. Każdy kto chodź trochę ogarnia temat wie, że ta Nokia obecna to tylko logo tej co było kiedyś.
    Cena taka średnia. Za niższą cenę można było znaleźć telefon z lepszym parametrami.

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.