Nokia 3310 3G – nowa wersja

Reklama
Model Nokia 3310 3G dostępny jest w nowych, świeżych kolorach i z udoskonalonym interfejsem użytkownika. Dostępna od połowy października Nokia 3310 3G ma łączyć w sobie rozmowy i funkcje tekstowe aktualnego modelu z połączeniami 3G. Interfejs użytkownika w stylu retro został ulepszony, zapewniając większe możliwości konfiguracji, w tym zmianę kolorów ikon i ich pozycję, aby ulubione funkcje były zawsze pod ręką.

“Stworzenie przez nas na nowo Nokii 3310 było globalnym i kulturowym wydarzeniem. W świecie zdominowanym przez smartfony, mieszanka nostalgii i pięknego telefonu pobudziła wyobraźnię ludzi. Nasi fani na całym świecie prosili o wprowadzenie obsługi 3G do tego kultowego telefonu. Oni prosili, a my słuchaliśmy i dzisiaj przedstawiamy model Nokia 3310 3G” – powiedział Juho Sarvikas, Chief Product Officer w HMD Global.

Nokia 3310 3G jest dostępna w czterech wyróżniających się kolorach – niezmiennie popularnym żółtym i ciepłym czerwonym oraz w nowych, pięknych odcieniach błękitu i czarnego brązu, wszystkie z matowym wykończeniem i nowymi srebrnymi klawiaturami.

Nowa Nokia 3310 3G umożliwia do 6,5 godziny rozmów i posiada imponujący czas gotowości do 27 dni, dzięki któremu zawsze można być w kontakcie z wykorzystaniem transmisji danych 3G.

Nokia 3310 3G będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie października w sugerowanej cenie detalicznej 279 złotych.  

Źródło: Nokia

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Nokia 3310 3G – nowa wersja"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*