Nowa odsłona kosmicznej obudowy Cooler Master COSMOS SE.

Reklama

COSMOS SE to nowy członek cieszącej się dużym zainteresowaniem kosmicznej serii obudów oferowanych przez Cooler Master. Model ten, podobnie jak jego poprzednicy, wyróżnia się unikalną konstrukcją, której elementami charakterystycznymi są delikatne łuki na krawędziach oraz solidne, aluminiowe uchwyty. COSMOS SE w najnowszej odsłonie, w porównaniu do swoich starszych braci, zyskał także nieco bardziej kompaktową i agresywną formę, która z całą pewnością przyciągnie wzrok nie tylko miłośników nowych technologii.

COSMOS SE oferuje szerokie opcje wykorzystania różnorodnych systemów chłodzenia. W przypadku klasycznych rozwiązań bazujących na chłodzeniu powietrzem obudowa zapewnia wsparcie dla 8 wentylatorów. Warto przy tym dodać, że fabrycznie montowane są cztery wiatraki, dwa 120mm z niebieskim LED na froncie (możliwość wyłączenia podświetlania za pomocą przycisku umieszczonego na przednim panelu), jeden 140mm na górnym panelu oraz jeden 120mm w tylnej części obudowy. Ponadto COSMOS SE, dzięki możliwości instalacji aż trzech radiatorów jednocześnie (120, 280 i 360mm), w pełni zaspokoi wymagania stawiane przez entuzjastów chłodzenia cieczą.

COSMOS SE wykorzystuje rozbudowany system ukrywania kabli oraz wygodne w demontażu filtry przeciwkurzowe, które znajdziemy na górnym, frontowym, dolny oraz bocznym panelu. Dzięki temu wnętrze obudowy jest czyste i uporządkowane co przekłada się na poprawę cyrkulacji powietrza i lepsze chłodzenie poszczególnych komponentów komputera.

cosmos se specyfikacja

Obudowa Cooler Master COSMOS SE będzie dostępna w sprzedaży na początku października w cenie 666 złotych.

[youtube id=”Uq_lp87zyo0″ width=”600″ height=”350″]

Źródło: Cooler Master

наличными за 1 час кредитseo оптимизация сайта гуглсайт продвижение раскруткаaracer.mobiaircrack ng 1 1 скачатьвзлом одноклассников с телефонаonline casino win real money free

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Nowa odsłona kosmicznej obudowy Cooler Master COSMOS SE."

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.