Nowe podstawki od Cooler Master – funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo przede wszystkim..

Reklama

Cooler Master wprowadza do sprzedaży cztery nowe podstawki dla laptopów: Comforter Air, Comforter mini, NotePal XL oraz CM Storm SF-17.

Comforter Air

Wiele osób preferujących pracę z laptopem na kanapie lub łóżku jako podstawkę wykorzystuje poduszkę. Niestety rozwiązanie takie pomimo zapewnienia ochrony dla naszych nóg znacznie utrudnia odprowadzanie ciepła w wnętrza notebooka, doprowadzając często do jego przegrzania i uszkodzenia. Dzięki najnowszemu produktowi Cooler Master – Comforter Air – możemy cieszyć się zarówno z wygody jaką oferuje poduszka oraz zapewnić skuteczne chłodzenie naszego przenośnego komputera. Podstawka wyposażona jest w wyciągany, wolonoobrotowy wentylator o średnicy 100mm, który zasilany jest z portu USB laptopa. Comforter Air to uniwersalna podstawka (zgodność z urządzeniami wyposażonymi w ekrany o przekątnej do 15,6″) wyróżniająca się prostą i funkcjonalną konstrukcją oraz atrakcyjną ceną.

 Comforter Mini

Podstawka Comforter Mini to produkt w pełni pasywny, przeznaczony zarówno dla tabletów jak i laptopów. Doskonale sprawdzi się na łóżku lub fotelu zapewniając stabilne i ergonomiczne ułożenie urządzenia oraz jego dobre chłodzenie. Dodatkową zaletą Comforter Mini jest wygodne rozwiązanie umożliwiające bezproblemowe ułożenie kabli w specjalnym rowku umieszczonym w tylnej części podstawki.

NotePal XL

Cooler Master NotePal XL to podstawka przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Model ten wyróżnia się zastosowaniem wentylatora o średnicy wynoszącej aż 230 mm, który oferuje bardzo wysoką wydajność przy zachowaniu niskiego poziomu generowanego hałasu. Ponadto urządzenie wyposażone jest w trójportowy hub USB oraz system sterowania prędkością obrotową wentylatora. Dodatkowym plusem są antypoślizgowe podkładki zapewniające wysoką stabilność. NotePal XL gwarantuje rewelacyjny komfort pracy oraz efektywne chłodzenie laptopów z ekranami o przekątnej do 17″.

CM Storm SF-17

Kolejna podstawka chłodząca została zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem wymagań stawianych przez graczy. CM Storm SF-17 doskonale sprawdzi się z najbardziej wydajnymi, gamingowymi notebookami. Za skuteczne chłodzenie laptopa odpowiada duży, o średnicy 180 mm, wentylator z możliwością regulacji prędkości obrotowej. Niewątpliwym plusem SF-17 jest także opcja wyboru kąta nachylenia podstawki (cztery ustawienia) oraz specjalny uchwyt ułatwiający transport. Ponadto gracze mogą również skorzystać z czteroportowego huba USB. CM Storm SF-17 przystosowany jest do pracy z największymi laptopami, które wyposażone są w ekrany o przekątnej do 19″.

Ceny dla poszczególnych modeli wynoszą:

  • NotePal Comforter Air              149 zł
  • NotePal Comforter mini            72 zł
  • NotePal XL                               119 zł
  • CM Storm SF-17                      249 zł

Najnowsze podstawki Cooler Master będą dostępne w sprzedaży jeszcze we wrześniu bieżącego roku. Wszystkie modele objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: Cooler Master

денежные займы онлайн на банковскую картуэффективная раскрутка сайтовaracer.mobiпродвижениеbrutus aet2 yukle boxcaдобавить компанию в яндексcasino gratis y sin registrarse

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Nowe podstawki od Cooler Master – funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo przede wszystkim.."

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.