Nowe smartfony ASUS ZenFone z Androidem 4.4 KitKat na pokładzie

Reklama
ASUS ZenFone , to nowa generacja smartfonów. Cztery modele – ASUS ZenFone 4 , ASUS ZenFone 5 (A501CG oraz A500KL ) i ASUS ZenFone 6, wyposażone zostały w szybkie, dwu- i czterordzeniowe procesory Intela i Qualcomma, od 1 do 2 GB pamięci RAM i  wielodotykowe, pojemnościowe ekrany wykonane w technologii Corning Gorilla Glass 3. Całość zamknięta jest w stylowej obudowie i działa pod kontrolą systemu Android 4.4 (KitKat).

ZenFone 4_czerwony ZenFone 6_złoty

Każdy telefon z rodziny ASUS ZenFone posiada zainstalowany system Android w wersji 4.4 lub 4.3 (z możliwością aktualizacji do wersji 4.4) oraz nakładkę systemową ZEN UI, która poprawia wygląd i funkcjonalność systemu operacyjnego. ZEN UI oferuje szereg przydatnych funkcji, m.in.: What’s Next i Do It Later. Pierwsza pełni rolę organizera wyświetlając na ekranie blokady nowe wiadomości, pogodę, spis rzeczy do zrobienia w danym dniu czy kontakty VIP. Do It Later natomiast to bardzo przydatne narzędzie do przypominania sobie o rzeczach zapomnianych. Np. jeżeli użytkownik pisze SMS-a i ktoś do niego zadzwoni, wystarczy, że naciśnie jeden przycisk, a po rozmowie, telefon sam przypomni mu o czekającej na dokończenie wiadomości.

ZenFone specyfikacja modeli

 

Źródło: Asus

компания деньги до зарплатыраскруткаaracerоптимизация сайтов по ключевым словамкто такие хакеры урок 1взлом wi fi сетей программы скачать бесплатноbingo y keno gratis

Reklama
3 Komentarze o "Nowe smartfony ASUS ZenFone z Androidem 4.4 KitKat na pokładzie"

  1. skusiłem sie, wczoraj zamówiłem w komputroniku to może dziś/jutro odbiorę go – w tej cenie nic ciekawszego nie znalazłem szczególnie jak się popatrzy po testach, gdyby tylko tak ładowali baterię z 6-tki do 4-tki, marzenie 🙂 dobrze że andek jest do KK 4 zaktualizowany!

    • Kupiłeś?? jak oceniasz bo zastanawiam się czy brać 5-tkę czy czekać na szósteczkę zenfona ??

  2. I ja go zakupiłem.
    Spoko jest Polecam

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.