Nowy zestaw od Geniusa – SlimStar 8000 ME za 50 złotych

Reklama

SlimStar 8000 ME to zestaw składający się z bezprzewodowej klawiatury i myszy. Klawiatura odporna jest na zachlapania, więc przypadkowy kontakt z kawą czy sokiem jej nie zaszkodzi.

Oba urządzenia są bezprzewodowe i działają w paśmie 2,4 GHz. Korzystają także z jednego, miniaturowego odbiornika USB, zapewniającego zasięg do 10 metrów. Napisy na klawiaturze zostały nadrukowane laserowo, dzięki czemu są dużo lepiej widoczne oraz o wiele bardziej odporne na ścieranie. Klawiatura posiada dodatkowe klawisze funkcyjne do regulacji głośności. Ponadto, zabezpieczona jest przed przypadkowym zalaniem.

Genius_zestaw_SlimStar_8000ME_01 Genius_zestaw_SlimStar_8000ME_02

Mysz wchodzącą w skład zestawu SlimStar 8000 ME wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI, który zapewni precyzyjne odwzorowanie ruchów ręki. Symetryczna budowa myszki umożliwia pracę lewo- i praworęcznym użytkownikom. W zestawie znajdziemy także miniaturowy odbiornik, baterie do zasilania myszki i klawiatury oraz instrukcję obsługi.

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”mkc6Saj8EPA”]

Produkt jest dostępny na polskim rynku i posiada 24-miesięczną gwarancją producenta. Cena zestawu Genius SlimStar 8000 ME wynosi 49 złotych.

Źródło: Genius

авангард расчетный счет для ипsmo продвижениемраскрутка продвижение интернетраскруткаскачать бесплатно базу данных абонентов мегафонкак взломать почту рамблер50 kronor gratis bingo

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Nowy zestaw od Geniusa – SlimStar 8000 ME za 50 złotych"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.