NZXT oficjalnym partnerem drużyny EnVyUs

Reklama

Firma NZXT nawiązała współpracę z zespołem EnVyUs, jedną z najbardziej utytułowanych organizacji e-sportowych na świecie. NZXT dostarczy zawodnikom swój najlepszy sprzęt i wsparcie niezbędne do dalszego rozwoju organizacji.

„Sponsoring drużyny EnVyUs to dla nas coś całkowicie naturalnego. Chcemy w ten sposób przyczynić się nie tylko do promowania najlepszych graczy, ale i całej społeczności profesjonalnego grania. Od samego początku byliśmy fanami e-sportu i chcemy brać czynny udział w jego rozwoju.” powiedział Johnny Hou, założyciel i CEO NZXT.

 

„Nasz zespół zawsze szukał najlepszej jakości sprzętu komputerowego, a kiedy zobaczyliśmy obudowę NZXT H440, od razu się w niej zakochaliśmy.” powiedział Mike Rufail, prezes drużyny EnVyUs.

Zespół EnVyUs ma na swoim koncie imponujące wyniki, w tym pierwsze miejsce w CS: GO na Game Show Global eSports Cup sezonu pierwszego. Wśród zawodników drużyny znaleźć można m.in. legendarnego Kenny’ego „KennyS” Schruba, uważanego za jednego z najlepszych snajperów w Counter-Strike’u. Miniony rok był dla drużyny jednym z najlepszych i świat e-sportu czeka, aby zobaczyć ich dalsze emocjonujące zmagania w seriach turniejów 2016 roku.

Źródło: NZXT

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "NZXT oficjalnym partnerem drużyny EnVyUs"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.