ONAGOfly Smart Nano Drone – zwiedzaj teren i zrób sobie selfie

Reklama
Na polskim rynku debiutuje Smart Nano Drone firmy ONAGOfly, który wyróżnia się bardzo kompaktowymi rozmiarami i możliwościami jakie oferują profesjonalne quadcoptery. Jakie cechy sprawiają, że zdobył on wielką popularność na całym świecie ?

nano drone foto

Na pewno system śledzenia użytkownika za pomocą sygnału GPS, który pozwala na rejestrację materiału wideo bez potrzeby ręcznego sterowania dronem. Wystarczy uruchomić opcję śledzenia i cieszyć się swobodą. Do ujęć wideo wykorzystano tu kamerę Sony o rozdzielczości Full HD.

Nazwa Selfie Dron, będzie tu idealna, ponieważ dzięki funkcji wykrywania uśmiechu dron automatycznie wykona fotkę Tobie czy też Twoim znajomym.

Kolejną innowacyjną funkcją Smart Nano Drona jest samodzielne omijanie napotkanych przeszkód takich jak drzewa, ściany itp. Dzięki wbudowanym diodom podczerwieni oraz technologii nie musimy martwić się o uszkodzenia spowodowane zderzeniem z przeszkodami podczas lotu.

nano drone funkcje

Rejestracja materiału i sterowanie funkcjami drona odbywa się za pomocą smartfona dzięki wygodnej i dopracowanej aplikacji dostępnej na systemy Android i iOS. Sterować możemy w wygodny sposób za pomocą żyroskopu w naszym smartfonie, wystarczy delikatnie przechylić telefon w odpowiednim kierunku, a nasz dron podąży tam gdzie chcemy. Dwa fizyczne przyciski ułatwią nam start i lądowanie.

Wbudowana bateria o pojemności 1000mAh pozwoli na 15 minutowy lot z rejestracją materiału, a szybka ładowarka naładuje akumulator do pełna w zaledwie 30 minut.

nano drone co zawiera

ONAGOfly Smart Nano Drone – prezentacja drona

Dron dostępny jest w wersji preorder i kosztuje około 1000 złotych.

Źródło:ONAGOfly

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "ONAGOfly Smart Nano Drone – zwiedzaj teren i zrób sobie selfie"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*