Onrush – premiera na PS4 i XBO (zwiastun premierowy)

Reklama

Onrush czyli najnowsza produkcja studia Codemasters – jest już dostępny. Premiera to jednak nie koniec – deweloper zdradza pierwsze szczegóły regularnego wsparcia wydanego tytułu.

Nowa marka na rynku wyścigów spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków i graczy. Brytyjski deweloper ponadto ogłosił za pośrednictwem oficjalnego bloga Codemasters, że wkrótce ruszą w Onrush rankingowe sezony online (Ranked Competitive Seasons). Nowy tryb wchodzi w skład pierwszego z nadchodzących usprawnień i wraz z jego premierą przewidziano również kilka niespodzianek dla graczy.

Onrush to połączenie szaleństwa off-roadowych wyścigów z regułami rodem z sieciowych strzelanin FPP. Gra ukazała się na PlayStation 4 oraz Xbox One i wspiera również rozdzielczość 4K na PS4 Pro i Xbox One X.

W Onrush gracze mogą zapomnieć o regułach z tradycyjnych wyścigów. Zmagania zespołów złożonych z sześciu kierowców to rywalizacja przypominająca gonitwę w której głównym celem nie są meta i czasy okrążeń, ale przetrwanie i eliminacja rywali.

Onrush dostępny jest na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Za grę odpowiada zasłużone brytyjskie studio Codemasters, autorzy m.in. popularnych rajdowych serii Colin McRae Rally i Dirt oraz oficjalnych gier o Formule 1.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Onrush – premiera na PS4 i XBO (zwiastun premierowy)"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.