Onrush – wersja beta za siedem dni

Reklama

Codemasters, Koch Media oraz Techland – wydawca gry Onrush w Polsce – potwierdzają start beta testów nowej produkcji Codemasters. Otwarta beta wystartuje 17 maja i potrwa do 20 maja i dostępna będzie dla wszystkich użytkowników PlayStation 4 oraz Xbox One.

Beta zapozna graczy z podstawami Onrusha. Na graczy czeka interaktywny tutorial, który pozwoli podszkolić umiejętności przed rzuceniem się w wir walki z SI lub żywymi przeciwnikami w sesjach multiplayer.

Dostępny podczas testów tryb “Superstar Practice” oferuje rozgrywkę solową lub kooperacyjną. Z kolei wieloosobowa rywalizacja to zmagania sześcioosobowych drużyn, dwie dostępne trasy (Big Dune Beach, Crater Lake – ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia), dwa tryby gry (Overdrive, Countdown) i cztery klasy pojazdów różniące się stylem prowadzenia. Gracze będą mogli usiąść za kierownicą aut: Blade (nabijają pasek “Rush” wykonując backflipy, w trybie nitro zostawiają pas ognia), Vortex (użycie nitro owocuje turbulencjami na torze, “Rush” napełniamy dzięki powietrznym beczkom), Interceptor (eliminacje innych graczy zapewniają “Rush”) i Titan (zdolny tworzyć blokady zwalniające rywali).

Postęp gracza, zdobyty w beta testach, zarówno w “Superstar Practice” jak i trybie multiplayer, będzie można przenieść do pełnej wersji gry.

Wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe na pudełkową wersję Onrush. Gra dostępna będzie od 5 czerwca w wersji z pełną polską lokalizacją.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Onrush – wersja beta za siedem dni"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.