Pamięci serwerowe ze wsparciem dla procesorów Intel Xeon D-1500 – Kingston ValueRAM DDR4 SO-DIMM

Reklama

Kingston zapowiada rozszerzenie swojej oferty produktowej o pamięci ValueRAM DDR4 przeznaczone głównie do niedużych serwerowni oraz komputerów przenośnych. Nowe moduły będą dostępne w sprzedaży w dwóch różnych wersjach pojemnościowych do wyboru – 4 oraz 8GB. Pamięci Kingston ValueRAM 2133MHz DDR4 ECC SO-DIMM są w pełni kompatybilne z procesorami Intel Xeon D-1500. 

Kingston ValueRAM DDR4 SO-DIMM

Procesory Intel Xeon D-1500 to podzespoły zaprojektowane specjalnie z myślą o bardzo wymagających użytkownikach, mikro serwerowniach, systemach sieciowych oraz systemach pamięci masowych. Nowe moduły Kingston ValueRAM DDR4 2133MHz ECC SO-DIMM charakteryzują się zarówno bardzo niskim poborem prądu, jak i wysoką wydajnością. Dzięki temu są one w stanie zapewnić użytkownikowi optymalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w komputerach mobilnych, jak i zaawansowanych zastosowaniach serwerowych.

Kingston DDR4 Intel Xeon D

Pamięci Kingston ValueRAM 2133MHz DDR4 ECC SO-DIMM będą dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach pojemnościowych do wyboru – 4 oraz 8GB. Co ważne, moduły zostaną objęte dożywotnią gwarancją producenta oraz bezpłatnym wsparciem technicznym.

Źródło: Kingston

mailhacker скачать бесплатнонакрутка лайков вконтакте скачать программуbingo online gratis dinero ficticio

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Pamięci serwerowe ze wsparciem dla procesorów Intel Xeon D-1500 – Kingston ValueRAM DDR4 SO-DIMM"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.