Party Radar – aplikacja mobilna, która pozwoli Ci się zabawić

Reklama

Chcesz iść na imprezę ale nie jesteś pewien/pewna, którą wybrać lub nie znasz tego miasta, bo jesteś tu nowy/nowa? Teraz ten dylemat pomoże rozwiązać aplikacja mobilna Party Radar. To w niej można sprawdzić jaka jest atmosfera w klubie oraz ile osób się w nim bawi. Narzędzie działa w systemie real-time – oceny imprez w klubach wystawiane są w czasie rzeczywistym. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Aplikacja Party Radar opiera się głównie na ocenach użytkowników i są to oceny dokonywane w trakcie trwania imprezy. Nie jesteśmy agregatem treści tego co się dzieje na mieście, mówimy tylko o tym czy warto gdzieś pójść – mówi Alicja Stefaniak, „Party Radar” i dodaje. – Ocena jest bardzo prosta. Mamy trzy główne kryteria: czy w klubie jest dużo osób, czy mało, czy przeważają dziewczyny, czy faceci oraz to czy cena za wejście jest odpowiednia.

To, co wyróżnia aplikację na tle innych lub podobnych rozwiązań, to subiektywne opinie użytkowników. Internauci, obecni w danej chwili w klubie, sami oceniają jakość imprez i wydarzeń, w których biorą udział, m.in. pod kątem ceny, panującego nastroju, zastanego tłoku, podpowiadając tym samym innym użytkownikom, gdzie najlepiej się wybrać.  Aplikacja wyświetla jedynie statystyki z ostatnich kilkudziesięciu minut. Nie ma więc ryzyka, że trafimy np. na kolejną odsłonę imprezy, która najlepsze chwile ma już za sobą.

Główną grupą odbiorców Party Radar będą osoby w wieku 18-35 lat – studenci, klubowicze oraz przyjezdni użytkownicy, którzy chcą poznać uroki życia nocnego w obcym mieście.

Aplikacja Party Radar jest dostępna bezpłatnie w Google Play App Store od 7 października. W listopadzie będzie ją można pobrać również na urządzenia z systemem iOS.

Źródło: Party Radar

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Party Radar – aplikacja mobilna, która pozwoli Ci się zabawić"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.