Pepperoni Madness – nowa gra mobilna jest już dostępna

Reklama

Pepperoni Madness to najnowsza produkcja polskiego studia game development – Redi Games. Gra mobilna stworzona została dla fanów pizzy i gier logicznych. Zadaniem gracza jest ułożenie jak największej ilości pasujących do siebie kawałków pizzy, za które otrzymuje punkty. Oprócz nieskończonego trybu gry, Pepperoni Madness udostępnia graczom trzy ulepszenia − hungry kid, pizza box oraz pizzanado.

Ciągnący ser, niezliczona ilość plastrów pepperoni i kawałków ananasa wkrótce podbije rynek gier mobilnych. Pepperoni Madness powstała dzięki ciągłym konsultacjom z graczami, którzy testowali grę od jej pierwszego projektu − i którzy wciąż biorą czynny udział w dalszych fazach rozwoju.

Studio Redi Games, które powstało w czerwcu 2017 roku, zajmuje się produkcją gier edukacyjno-historycznych i casualowych. Obecnie trwają prace nad dwiema grami fabularnymi, które przybliżają sylwetki sławnych postaci ze świata nauki. Pepperoni Madness to dopiero początek. Do końca 2017 roku Redi Games planuje wydać 6 kolejnych gier fabularnych i casualowych na platformy Android i iOS. Docelowo, w przyszłości powstaną również gry na PC, Mac, Xbox, Play Station i Nintendo Switch.

Gra dostępna jest w sklepach Google Play i AppStore.

Źródło: Redigames

Reklama
1 Komentarz o "Pepperoni Madness – nowa gra mobilna jest już dostępna"

  1. Super gra 😀

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.