PES 2017 – kto został Mistrzem Polski?

Reklama

Turniej rozegrano podczas imprezy Cracow Game Days, a po raz pierwszy w historii wyłoniono też mistrzów Polski w rozgrywkach klanów. Najlepszym zawodnikiem w kraju w roku 2017 został Adrian “Adeksms” Zając. Nowo koronowany czempion w finale pokonał brata Dawida. Obaj należą do klanu Mistrzowie Pada, który w rozgrywkach zespołowych zajął 3. miejsce. Triumfował OSP Team. Pierwszy turniej PES 2018 odbędzie się tej jesieni.

Wideo z Mistrzostw Polski PES 2017 

Niedawno zakończyły się zamknięte testy sieciowej rozgrywki oraz nowego trybu kooperacji w PES 2018, umożliwiającego mecze 3 na 3. Nowość przypadła do gustu graczom i mediom. Kooperację można również sprawdzić w demie dostępnym od 30 sierpnia na wszystkich platformach.

PES 2018 zwiastun z Gamescom 

W zamówieniach przedpremierowych PES 2018 dostępny będzie w Edycji Premium (okładka z Luisem Suarezem) i Legendary Edition (okładka z gwiazdami Barcelony). Nabywcy tej drugiej otrzymają limitowany steelbook, PES-owy pendrive oraz szereg cyfrowych dodatków do trybu myClub m.in.: dostęp do agenta Usaina Bolta, agenta PES Legend, 100 monet czy ekskluzywne karty z kolekcji firmy Topps, z którą Konami podpisało partnerską umowę.

PES 2018 dostępny będzie od 14 września. Gra ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Ona, Xbox 360 oraz PC. Edycje wyceniono kolejno na: 209,90 (edycje Standard i Premium na PC, PS3 i Xbox 360), 259,90 zł (edycje Standard i Premium na PS4, Xbox One) oraz 289,90 (edycja Legendary na PS4 i Xbox One).

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "PES 2017 – kto został Mistrzem Polski?"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.