PLATINET DENO – głośnik Bluetooth w oryginalnym wydaniu

Reklama

Platinet DENO to wydajny 30-watowy głośnik Bluetooth, który został zamknięty w eleganckiej obudowie wykonanej z połączenia drewna, plecionej tkaniny i plastiku. Urządzenie umożliwia przewodowe odtwarzanie muzyki za pomocą 3,5-milimetrowego złącza AUX i może pracować jako zestaw głośnomówiący.

PLATINET DENO został wyposażony w dwa głośniki stereo o łącznej mocy wynoszącej 30 W, które zapewniają dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z głębokimi basami. Technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzenia oddalonego od głośnika nawet o 10 metrów. Muzykę można odtwarzać też przewodowo – za pomocą złącza AUX. Głośnik posiada wbudowany akumulator o pojemności 2600 mAh, który pozwoli na 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Obudowa głośnika DENO to połączenie materiałowego wykończenia z drewnem. Duże przyciski umieszczone na jego górnej powierzchni pozwalają sterować muzyką bez potrzeby patrzenia na urządzenie.

Dzięki wbudowanemu czułemu mikrofonowi, głośnik DENO może pełnić funkcje zestawu głośnomówiącego.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 399,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także głośnik bezprzewodowy Platinet DENO jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie PolskiSprzęt można kupić w oficjalnym sklepie internetowym producenta nie płacąc przy tym za dostawę.

Źródło: Platinet

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "PLATINET DENO – głośnik Bluetooth w oryginalnym wydaniu"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.