Plextor S3 – test taniego dysku SSD

Reklama

 

Technologie producenta

Dużym atutem dysku Plextor S3C są dodatkowe technologie, w które producent wyposażył dysk, a które przyczyniają się do jeszcze lepszej jego wydajności.

Technologia PlexNitro odpowiada za dynamicznie przydzielany bufor działający na zasadzie pamięci SLC NAND. Rozwiązanie to przyczynia się przede wszystkim do lepszych osiągów dysku.

PlexTurbo to technologia, która tworzy dodatkowy bufor w obszarze pamięci RAM. Oprogramowanie PlexTurbo wydłuża żywotność SSD oraz znacznie skraca czas dostępu do danych. Mechanizm buforowania skraca czas startu programów, które były uruchomione przed ostatnim wyłączeniem komputera. Oferuje również funkcję automatycznego równoważenia obciążenia kilku napędów SSD, wspierając dwa lub więcej dysków marki Plextor.

Funkcja PlexVault umożliwia stworzenie bezpiecznej, ukrytej partycji, niedostępnej dla innych użytkowników i osób postronnych,

Mechanizm PlexCompressor odpowiada za specjalny algorytm kompresji danych, dając użytkownikowi większą pojemność pamięci bez wpływu na jakość użytkowania i wydajność systemu.

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Plextor S3 – test taniego dysku SSD"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.