Podziękowania od Techlandu i Konami w kwestii Pro Evolution Soccer 2017

Reklama
Pro Evolution Soccer 2017 ukazał się w sierpniu i z miejsca podbił serca entuzjastów wirtualnej piłki nożnej. Po udanym minionym roku i na progu nowego, firma Konami wraz z polskim dystrybutorem gry – Wydawnictwem Techland, postanowiła podziękować polskim fanom.

PES 2017 spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem graczy i dziennikarzy, którzy nie szczędzili najnowszej piłkarskiej symulacji Konami wysokich ocen. Z tej okazji przedstawiamy polską wersją trailera z wyróżnieniami.

Zwiastun z wyróżnieniami dla Pro Evolution Soccer 2017

Wydawnictwo Techland pragnie przy okazji zaprosić do rozgrywek w Pro Evolution Soccer 2017 we właśnie rozpoczętym roku. Przypominamy, że trwa rywalizacja w PES League. Od początku grudnia gracze mogą rejestrować się na stronie www.pesleague.com i wprowadzić swoje dane do gry, a potem pozostaje już tylko walka o miejsce w tegorocznych światowych finałach PES League (PES World Finals), które odbędą się w czerwcu.

Na PlayStation 4 oraz Xbox One dostępna jest również darmowa, próbna wersja gry – PES Trial Edition. Pozwala ona na rozgrywane meczów dziewięcioma zespołami – klubowymi i narodowymi. FC Barcelona, Arsenal FC oraz Atletico Madryt reprezentują Europę, natomiast Boca Juniors, River Plate, Corinthians i Flamengo – Amerykę Południową. Dostępne są również reprezentacje Niemiec i Francji.

Źródło: Techland

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Podziękowania od Techlandu i Konami w kwestii Pro Evolution Soccer 2017"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*