Power bank Maxell 10000mAh jest lekarstwem dla słabych baterii

Reklama

Maxell wyprodukowało power bank o pojemności 10000mAh. Pełny akumulator pozwoli naładować iPada do 100%, natomiast baterię smartfonu napełni nawet pięciokrotnie.

W obudowie znalazło się miejsce dla dwóch pełnych portów USB (podających prąd o natężeniu 1A i 2A), portu micro-USB oraz czterech diod LED informujących o poziomie naładowania akumulatora. W komplecie z power bankiem znajduje się również przewód, z wtyczkami USB i micro-USB. Kabel chowany jest wewnątrz obudowy banku energii, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się jego zagubienia. Niewielkie rozmiary (115x69x31mm) sprawiają, że power bank bez problemu zmieści się w kieszeni spodni, torbie na laptopa czy bagażu podręcznym. Dzięki temu nie ma obawy, że bateria w telefonie nagle się wyczerpie. Power bank Maxell 10000mAh jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, (smartfony, tablety, aparaty cyfrowe, czytniki e-booków), w tym również z produktami marki Apple.

Produkt dostępny jest w kolorze czarnym i białym, a cykl życia baterii wynosi co najmniej 500 ładowań. Sugerowana cena to 259 zł. Nowość marki Maxell objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: Maxell

olgadibtseva.ru быстро деньги займ екатеринбурграскруткараскрутка сайтапродвижение сайта самостоятельно бесплатноможно ли читать чужую переписку в аськескачать программу для взлома вк 2014play casino online

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Power bank Maxell 10000mAh jest lekarstwem dla słabych baterii"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.