PowerWalker VI 1000 T/HID – UPS w cenie 860 złotych

Reklama

PowerWalker VI 1000 T/HID to UPS o topologii Line-Interactive, o mocy rzeczywistej wynoszącej 700 W. Zasilacz, poza regulatorem napięcia AVR, wyposażono w moduł dwóch baterii o pojemności 7Ah, charakteryzujących się krótkim czasem ładowania (3h do 90% pojemności) i możliwością podtrzymania mocy do 4 minut przy obciążeniu znamionowym.

Zastosowana technologia „hot-swap” pozwala na wymianę akumulatorów podczas pracy urządzenia, bez konieczności restartu. Wbudowany falownik oferuje na wyjściu pełną falę sinusoidalną, dzięki czemu można wykorzystywać go do zasilenia urządzeń o indukcyjnym charakterze obciążenia.

PowerWalker VI 1000T-HID_1right PowerWalker VI 1000T-HID_back

Zaletą PowerWalker VI 1000 T/HID jest port USB-HID, który umożliwia bezpośrednią komunikację z podłączonymi urządzeniami bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników. Do zarządzania zasilaniem awaryjnym wykorzystywane są opcje dostępne w menu systemu operacyjnego, dzięki czemu komputer desktopowy zachowuje się jak notebook z podłączoną baterią. Wyposażenie zasilaczy awaryjnych w USB-HID pozwala na zastosowanie ich w urządzeniach, w których niemożliwe jest zainstalowanie dodatkowych sterowników.

UPS posiada rozbudowane menu wyświetlacza, umożliwiające zmianę wartości napięcia wyjściowego i zakresu napięcia wejściowego. Ponadto informuje również o aktualnym obciążeniu w „W” czy czasie podtrzymania awaryjnego w minutach. VI 1000 T/HID jest jedną z niewielu pozycji na rynku umożliwiających pełne dezaktywowanie sygnałów dźwiękowych. Urządzenie posiada niewielkie wymiary, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

PowerWalker VI 1000 T/HID – najważniejsze cechy urządzenia:

  • Wbudowany regulator napięcia (AVR)
  • Wysokie wyniki wydajności konwersji w oszczędności energii
  • Pełna fala sinusoidalna
  • Funkcja automatycznego restartu po przywróceniu zasilania
  • Automatyczne wykrywanie częstotliwości wejściowej 50/60 Hz
  • Samokontrola oraz diagnostyka usterek
  • Łatwo wymienialna bateria hot-swap
  • Interfejs USB ze wsparciem HID

Cena detaliczna zasilacza wynosi 859 zł.

Źródło: PowerWalker

 

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "PowerWalker VI 1000 T/HID – UPS w cenie 860 złotych"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.