Premiera rynkowa Samsunga Galaxy Tab A. Metalowe wykonanie kontynuowane.

Reklama

Dziś na konferencji w Rosji odbyła się premiera nowych tabletów Samsunga z rodziny Galaxy Tab A. Urządzenia te należą do średniej półki wydajnościowej. Tak samo jak ich smartfonowe odpowiedniki, także i te urządzenia zostały zamknięte w metalowej obudowie.

Jakiś czas po premierze  modeli o średniej wydajności, powinny ukazać się na rynku modele z najwyższej półki. Na dzień dziesiejszy w skład serii Galaxy Tab A wchodzą dwa tablety. Główne różnice między oboma wariantami to: wielkość ekranu i ilość wbudowanej pamięci operacyjnej. Tradycyjnie większe urządzenie ma dopisek “Plus” w nazwie.

Podczas rosyjskiej konferencji ujawniono, że jeden model został wyposażony w wyświetlacz 8 cali, a drugi – 9,7 cala. Rozdzielczość w obu urządzeniach pozostała taka sama i wynosi 1024 x 768 pikseli (odpowiednio 160 i 132 ppi), co oznacza proporcje 4:3. Reszta specyfikacji obejmuje 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 z czterema rdzeniami o taktowaniu 1,2 GHz, 1,5 GB RAM-u w mniejszym tablecie i 2 GB RAM w większym, tylny aparat 5 MP oraz przednią kamerę 2 MP oraz 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzenia za pomocą karty microSD (do 128 GB). W modelu Galaxy Tab A Plus znalazł się akumulator o pojemności 6000 mAh, a jego mniejszy brat oferuje 4200 mAh. Oba urządzenia mają obudowę o grubości 7,5 mm i pracują pod kontrolą nieokreślonej na dzień dzisiejszy wersji Androida z nakładką TouchWiz. Dokładna data wprowadzenia obu urządzeń do sprzedaży nie została podana.

TabA TabA2

galaxy-tab-a_4 galaxy-tab-a_5

Źródło: GSMArenaанонимайзер вконтакте с музыкойвзлом почтовых ящиков gmailonline casino reviews 2012

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Premiera rynkowa Samsunga Galaxy Tab A. Metalowe wykonanie kontynuowane."

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.