Prosta instalacja, skuteczne rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej dzięki TP-LINK TL-WA750RE.

Reklama
TP-LINK wprowadził do sprzedaży wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TL-WA750RE. To niewielkie urządzenie pozwala na skuteczne wzmocnienie i rozszerzenie zasięgu sieci Wi-Fi w domu lub biurze. Instalacja wzmacniacza jest niezwykle prosta i zajmuje kilka sekund. Aby uruchomić urządzenie wystarczy umieścić je w dowolnym gniazdku elektrycznym a następnie nacisnąć przycisk Range Extender.

TL-WA750RE pozwala na skuteczne wyeliminowanie problemu związanego z tzw. „martwymi polami” lub obszarami o ograniczonym zasięgu sygnału sieci Wi-Fi. Wzmacniacz w trybie bezprzewodowym umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 150 Mb/s, co gwarantuje komfortowe korzystanie z internetu oraz wymianę danych pomiędzy urządzeniami pracującymi w ramach danej sieci LAN.

Ponadto TL-WA750RE wyposażony jest w wbudowany port Ethernet, dzięki czemu do sieci możemy podłączyć konsole, komputery stacjonarne, odtwarzacze multimedialne lub telewizory, które nie oferują wsparcia dla standardu Wi-Fi. Na obudowie wzmacniacza znajdziemy również wskaźnik siły sygnału składający się z 5 diod. Rozwiązanie takie znacznie ułatwia znalezienie optymalnej lokalizacji gwarantującej najlepszy zasięg i wydajność połączeń bezprzewodowych. TL-WA750RE to także bardzo prosta obsługa, nie wymagająca od użytkownika zaawansowanej wiedzy i umiejętności. Aby zestawić połączenie bezprzewodowe wystarczy nacisnąć przyciski WPS na routerze oraz Range Extender na wzmacniaczu (w dowolnej kolejności).

tp link news wa750re

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA750RE jest dostępny w sprzedaży w  cenie 119 zł. Urządzenie objęte jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: Tp-link

 срочный займ на карту одномоментно с просрочкойdeeoaracer.mobiраскруткакниги по хакерству скачать бесплатноодноклассники okneoскачать бесплатно без регистрацииdescargar casino gratis para celular

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Prosta instalacja, skuteczne rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej dzięki TP-LINK TL-WA750RE."

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*