Przy zakupie wybranych kart graficznych AMD Radeon RX dostaniecie za darmo Assassin’s Creed® Odyssey, Strange Brigade™ i Star Control™: Origins

Reklama

Firma AMD uruchomiła promocję, w ramach której przy zakupie kart graficznych AMD Radeon serii RX Vega, RX 580 i RX 570 nabywca otrzyma BEZPŁATNY dostęp do aż 3 nadchodzących gier: Assassin’s Creed® Odyssey, Strange Brigade™, Star Control™: Origins – każda z nich będzie udostępniana wkrótce po premierze.

Dzięki tej możliwości gracz decydujący się na zakup nowej karty graficznej będzie mógł cieszyć się dużą wartością dodaną i to nie tylko kupując najdroższe modele z oferty, ale także wybierając produkty spośród jednych z najbardziej popularnych obecnie. W każdym z kwalifikujących się przypadków nabywca otrzyma wszystkie 3 gry. Dla wszystkich nowych właścicieli ww. kart graficznych będzie to też doskonała okazja do zaznania płynności rozgrywki dzięki technologii FreeSync, która jest niemal powszechnym standardem wśród synchronizowanych monitorów do grania. Jednocześnie intuicyjny i pełen przydatnych funkcji panel sterownika Radeon Software pozwoli dostosować pracę sprzętu do wymagań czy korzystać z opcji społecznościowych bez wychodzenia z gry i instalowania dodatkowych aplikacji.

Promocja będzie sukcesywnie uruchamiana w sklepach Morele.net, Proline, Sferis, X-Kom oraz Komputronik, więc należy zwrócić uwagę na oznaczenie produktów i kategorii produktowych na stronach internetowych ww. sprzedawców. Promocja kończy się 3 listopada 2018, a kody można realizować do końca grudnia 2018. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game

Źródło: AMD

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Przy zakupie wybranych kart graficznych AMD Radeon RX dostaniecie za darmo Assassin’s Creed® Odyssey, Strange Brigade™ i Star Control™: Origins"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.