Pure Farming 2018 – nowy materiał wideo

Reklama

W Pure Farming 2018 gracze dostaną pod swe skrzydła flotę licencjonowanych i wiernie przeniesionych do gry maszyn takich marek jak McCormick, Zetor, Landini czy Mitsubishi. Obok tradycyjnych maszyn, takich jak ciągniki, w grze znalazły się również bardziej egzotyczne i związane z unikalnymi uprawami – takie jak kombajny do oliwek czy kawy.

Wsparcie społeczności

Pure Farming 2018 to owoc intensywnych prac podczas których deweloper uważnie słuchał społeczności. Jej członkowie odwiedzili studio i przed premierą przetestowali grę.

“Gracze pomogli nam wydatnie podczas ostatnich szlifów gry. Wsparcie społeczności śledzącej powstawanie Pure Farming 2018 było nieocenione. Staraliśmy się wziąć pod uwagę większość próśb i poprawek. Zaangażowanie aktywnej i rosnącej społeczności bardzo nas cieszyło i jesteśmy zadowoleni z rezultatów jakie dzięki niej osiągnęliśmy. Studio Ice Flames będzie wspierać i rozwijać grę w ciągu najbliższych miesięcy”mówi producent Pure Farming 2018, Łukasz Abramczuk.

Niezależnie od tego, czy zbierasz plony, hodujesz zwierzęta czy produkujesz zieloną energię, Pure Farmign 2018 pozwala ci na podróże pomiędzy Europą, Azją i obiema Amerykami. Globalne gospodarstwo to uprawy powiązane z regionami takie jak konopie, kawa czy wiśnie. Trzy różniące się założeniami tryby rozgrywki oferują rozrywkę dla każdego – weteranów symulatorów i tych rozpoczynających przygodę z gatunkiem.

Pure Farming 2018 – stworzone przez studio Ice Flames i wydane przez Techland – dostępne będzie od 13 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Techland

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Pure Farming 2018 – nowy materiał wideo"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.