Pure Farming 2018 – nowy trailer

Reklama
Pure Farming 2018 – symulator farmy Wydawnictwa Techland – pojawi się na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gra w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One dostępna będzie od 13 marca. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne.

Zwiastun przygotowany specjalnie na targi Gamescom w Kolonii pokazuje rozgrywkę we wszystkich dostępnych w grze lokacjach – w Kolumbii, USA, Włoszech, Japonii oraz Niemczech. Mapa w Bawarii to dodatek do zamówień przedpremierowych. U naszych zachodnich sąsiadów gracze podejmą się sadzenia rzepaku oraz hodowli owiec.

Pure Farming 2018, zwiastun Gamescom 2017 

Pure Farming 2018 to nie tylko odmienne mapy, nadające rozgrywce zróżnicowania. To również licencjonowane maszyny takich marek jak Lindner i Gomselmash dostępne w wybranych punktach sprzedaży. Z kolei nowa platforma dystrybucji cyfrowej firmy Techland – Gemly – zaoferuje dwa dodatki w przedsprzedaży: ładowarkę JCB® 435S oraz nowy gatunek upraw w postaci pomarańczy (dostępny na mapie w USA).

Dla wszystkich chcących otrzymać wszystkie dodatki w pakiecie Techland przygotował wydanie Pure Farming 2018: Digital Deluxe Edition, zawierającym: trzy ekskluzywne maszyny marek Lindner, Gomselmash i Landini, mapę Niemiec oraz paczkę skórek dla postaci w grze. 

Źródło: Techland

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Pure Farming 2018 – nowy trailer"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*