Pyrkon rusza już dzisiaj. Zapoznaj się z atrakcjami, które przygotowało MSI wraz z OPTIMUS

Reklama

OPTIMUS zaprasza wszystkich na Pyrkon – największy w Polsce konwent dla miłośników fantastyki i popkultury. OPTIMUS wraz z firmą MSI przygotowali stoisko dla fanów gier, e-sportu i nowoczesnych technologii. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, konkursy z cennymi nagrodami i spotkania ze znanymi, polskimi Youtuberami.

Najnowszy sprzęt i gry

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas trwającej trzy dni imprezy, obie marki zaprezentują swoje najciekawsze produkty dla graczy. W strefie Free2Play odwiedzający będą mogli przetestować komputery OPTIMUS Powered by MSI z serii E-Sport i E-sport Extreme, które stworzono z myślą o profesjonalnych rozgrywkach. Wyposażono je m.in. procesory Intel, pamięci RAM od Ballistix oraz karty graficzne GeForce i płyty główne marki MSI. Podczas targów zaprezentowana zostanie gra Ancestor Legacy autorstwa polskich deweloperów ze studia Destructive Creations. Obecni na stoisku OPTIMUS i MSI twórcy gry odpowiedzą na wszelkie pytania związane z najnowszą produkcją. Dla osób lubiących rywalizację, zorganizowane zostaną turnieje w Ancestor Legacy, a także w Hearthstone, Gwinta, Street Fighter i League of Legends. Dodatkowo, przygotowano liczne konkursy, w których uczestnicy będą mieli okazję popisać się wiedzą w różnych kategoriach, aby zgarnąć gadżety i sprzęt obu producentów.

Goście i ich niesamowite projekty

W strefie OPTIMUS i MSI nie zabraknie interesujących gości. Stoisko odwiedzi Staszek „Tips” Wiertelak, znany z ekstremalnych modyfikacji komputerów. Tips zaprezentuje jeden ze swoich najambitniejszych projektów – komputer w motywie Optimusa Prime’a. Do budowy tej konstrukcji wykorzystano m.in. kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080, płytę główną MSI X299 i procesor Intel Core i7-7740X. Swoją obecnością wydarzenie uświetni również jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich YouTuberów – Patryk „ROJO” Rojewski. Podczas specjalnego panelu dyskusyjnego opowie o swojej twórczości i odpowie na pytania zgromadzonych. Fani ROJA będą mogli zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Przydatne odnośniki:

Profil OPTIMUS na Facebook: https://www.facebook.com/komputeryOptimus/

Profil MSI na Facebook: https://www.facebook.com/MSIPoland/

Strona Festiwalu Fantastyki Pyrkon: https://pyrkon.pl/

Źródło: MSI

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Pyrkon rusza już dzisiaj. Zapoznaj się z atrakcjami, które przygotowało MSI wraz z OPTIMUS"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.