Rapoo 8200P – bezprzewodowy zestaw biurowy

Reklama

W skład zestawu wchodzi pełnowymiarowa (438 mm x 164 mm x 26 mm) klawiatura membranowa wykonana z dobrej jakości materiałów, które chronią ją przed przypadkowym zalaniem. Na spodzie znajdują się dwie regulowane nóżki, które zapewniają komfortową pracę oraz trzy nóżki wykonane z gumy, które zapewniają stabilność i zapobiegają przesuwaniu się klawiatury na blacie. Klawiaturę wyposażono w 103 klawisze o niskim skoku, wśród których znajduje się między innymi moduł klawiatury numerycznej. Ponadto do dyspozycji mamy 10 przycisków multimedialnych, ułatwiających szybki dostęp między innymi do strony głównej, poczty, kalkulatora, odtwarzacza multimedialnego czy regulacji głośności.

Drugim elementem zestawu Rapoo 8200P jest mysz optyczna z sensorem o rozdzielczości 1000 DPI z możliwością przełączania pomiędzy 500 DPI, dla zwiększenia precyzji, a 1000 DPI, dla większej prędkości – wszystko za pomocą jednego przycisku znajdującego się na grzbiecie gryzonia. Mysz posiada 6 przycisków oraz gumowane kółko przewijania 2D, które umożliwia wygodne scrollowanie. Obudowa wykonana jest z dobrej jakości materiałów, a boki pokryte są gumą, która poprawia pewność chwytu. Na spodzie znajdują się dwa ślizgacze oraz otwierana klapka, pod którą możemy umieścić nano odbiornik USB, aby uniknąć zgubienia go podczas transportu. Mysz ma wymiary 107 mm x 64 mm x 36 mm, a jej konstrukcja przystosowana jest do obsługi zarówno prawą jak i lewą ręką.

Zestaw Rapoo 8200P dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, w dwóch wersjach sprzętowych (częstotliwość łączności 5 GHz lub 2,4 GHz) i objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Źródło: Rapoo

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Rapoo 8200P – bezprzewodowy zestaw biurowy"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.