Rapoo V280 – nowy model myszy gamingowej

Reklama
Nowy produkt Rapoo, czyli mysz dla graczy Rapoo V280 z sensorem optycznym 7000 DPI, programowalnymi przyciskami i wbudowaną pamięcią oraz podświetleniem LED dostępna jest już w sprzedaży.

Mysz posiada sensor VPRO nowej generacji, którego czułość można regulować w zakresie od 500 DPI do 7000 DPI, a szybkość przetwarzania obrazu wynosi 6400 klatek na sekundę. Częstotliwość skanowania wynosi 5300 FPS, maksymalna szybkość ruchu 80 IPS, częstotliwość próbkowania do 1000Hz a przyspieszenie 20G.

5 programowalnych przycisków oraz podświetlenie LED umożliwiają dostosowanie myszy do indywidualnych preferencji i ulubionych gier. Co więcej, wbudowana pamięć pozwala na zapisywanie własnych konfiguracji bezpośrednio w myszy. Dedykowane oprogramowanie umożliwia użytkownikowi przypisanie określonych funkcji do wybranych klawiszy oraz ustawienie makr zgodnie z potrzebami.

Rapoo V280 wyprofilowana jest zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych, a ergonomiczny kształt sprawia, że dłoń nie męczy się nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Posiada przewód w oplocie o długości 1,8m oraz pozłacane złącze USB, co zapewnia wysoką trwałość.

Gryzoń kosztuje około 140 złotych.

Źródło: Rapoo

Reklama

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Rapoo V280 – nowy model myszy gamingowej"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*