Recenzja 4-komorowej kieszeni na dysk Icy Dock MB994SK-1B

Reklama

 

Funkcjonalność.

W zestawie oprócz urządzenia dostajemy zestaw śrubek, dwa kluczyki do tac oraz instrukcję użytkownika. System tac EZ Slide Mini czyni wymianę i konserwację prostą i szybką. Są one przystosowane do dysków HDD i SSD o wysokości od 7 do 15 mm. Wbudowana pokrywa dodaje stabilności podczas wkładania napędu i zapewnia dodatkową ochronę. Zapewnienie napędom ochronę i długowieczność która jest podstawą dobrego systemu. MB994SK-1B jest w stanie wytrzymać nawet w najtrudniejszych warunkach ze względu na swoją w pełni metalową konstrukcję – od zewnętrznej powłoki do wewnętrznych tac. Budowa ToughArmor jest również idealna do instalacji przemysłowych i medycznych, gdzie urządzenie musi być zgodne z wymaganiami palności. Metalowa konstrukcja rozprasza ciepło z dysków do tylnej części klatki, działając jako radiator, aby utrzymać niską temperaturę napędów a nowy mechanizm blokujący zapewnia dodatkową ochronę, blokując dostęp do dysków niepowołanym osobom.

Dla kogo w ogóle takie urządzenie jest przeznaczone? Jak twierdzi producent MB994SK-1B został zaprojektowany dla systemów medycznych, wojskowych, IPC, przedsiębiorstw i rozwiązań przemysłowych. Jak zauważyliśmy odporna obudowa oraz zabezpieczenia mogą się idealnie sprawdzić właśnie w takich instytucjach. Nam jednak przypadła do gustu możliwość szybkiej wymiany dysków gdzie taka opcja przydaje się także w redakcji. Z pewnością świetnym rozwiązaniem było by takie urządzenie dla fotografów, filmowców czy innych osób świadczących usługi zapisywane elektronicznie.

Dowiedz się więcej na temat tego urządzenia -> strona producenta.

 

Reklama
Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Recenzja 4-komorowej kieszeni na dysk Icy Dock MB994SK-1B"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.