Redakcja

Administracja:

Arkadiusz Byś (Highlander) – Urodziłem się w Mławie (woj. mazowieckie) i tutaj mieszkam. Zazwyczaj psuję przedmioty, ale zdarzy się, że coś uda mi się naprawić:) Poza informatyką interesuję się również muzyką, filmami i gotowaniem.

Na portalu odpowiadam za całokształ treści. Jestem administratorem, redaktorem i współzałożycielem serwisu.

Moje motto:

“Podejmuję decyzje i nie oglądam się za siebie..”

Caessar – 18- latek urodzony w Ciechanowie.  Informatyka jest moją pasją od około 8 lat. Lubię wiedzieć co dzieję się na świecie, dlatego też codziennie  czytam wszelakie artykuły i aktualności na temat technologii. Lubię też widzieć co się dzieje na świecie 🙂 Jestem także pasjonatem gier komputerowych, w które gram już od wielu, wielu lat. Poza tym interesuje mnie jeszcze sport,motoryzacja,filmy,muzyka itd.. Na portalu zajmuje się głównie redagowaniem różnego rodzaju wpisów, pomaganiem redaktorom oraz ogólnie pojętą opieką nad funkcjonowaniem portalu PCElite.Pl.

Redaktorzy:

Dariusz Marciniak (dar55) – Inżynier, pasjonat tematyki komputerowej. Prowadzi firmę Tech-Soft oraz forum komputerowe pececik.com, która ogólnie zajmuje się  rozwiązaniami informatycznymi oraz sprzedażą podzespołów komputerowych.

Emil Skrzypczak (emus) – Student, pasjonat komputerowy i jeden z administratorów forum komputerowego pececik.com. Zapracowany człowiek, który czasami miewa zaniki pamięci:)

Ernest Gołębiowski (Prorokk)  absolwent US Informatyka i Ekonometria. Aktualnie pomieszkuję i pracuję w Szczecinie. Interesuję się szeroko rozumianą techniką. Moim ulubionym zajęciem jest przerabianie wszystkiego co wpadnie mi w ręce . Moje motto: nie ma rzeczy niewykonalnych, są tylko takie których zrobienie może potrwać trochę dłużej:)

Rafał Żurawski (Rafaello025) – Junior Admin na forum pececik.com.

Wsparcie techniczne:

Damian Ortmann – Jestem studentem informatyki w Bydgoszczy oraz absolwentem Technikum Informatycznego w Tucholi. Komputerami zajmuję się od ponad 10 lat.  Moja Przygoda z tworzeniem stron www rozpoczęła  się  w 2010r, od pisania pierwszych linijek kodu w języku html. Na koncie posiadam portale www, strony portfolio, blogi, sklepy internetowe oraz serwisy ogłoszeniowe.

kontakt email: damian71990@o2.pl

Współpracowali:

Krzysztof Borawski (Mashide), Robert Żabiński, Damian Bachnacki (bachnaify), Adam Kamiński (Cawe), Milena Gromysz.

 

Opublikuj komentarz w tym wpisie jako pierwszy. napisany przez "Redakcja"

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*